Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Island
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Island je malý ostrov na půli cesty mezi Evropou a severní Amerikou. Je často přezdíván jako ostrov ohně a ledu a to je také hlavní důvod, proč lidé stále častěji jezdí trávit svou dovolenou na Island.

Hledáte cíl vaší letošní dovolené? Pobyt na Islandu vás nezklame. Na poměrně malém místě zde naleznete vše potřebné pro klidnou a pohodovou dovolenou. Téměř idylicky pak působí nejedena sopka v kontrastu se zasněženými vrcholy hor. Dovolená na Islandu může být opravdovou dovolenou v ráji. Velkým fenoménem se zde stává pěší turistika po hřebenech hor či vyhlídkové lety nad ostrovem.

Pokud při své dovolené na Islandu budete mít touhu vstřebat něco málo z historie země a shlédnout nejvýznamnější památky, musíme vás zklamat. Hlavní město Islandu, Reykjavík, nemá z historického hlediska co nabídnout. Mezi místní klenoty, které však musíte při svém zájezdu na Island vidět je dům parlamentu či Interkulturní centrum, které poskytuje útočiště turistům, kteří se cítí ztraceně či zmateně.

Ačkoli se v posledních měsících tato země nezapsala do podvědomí lidí příliš kladně, dovolená na Islandu vás zajisté nezklame.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Island je velký ostrov nacházející se těsně pod severním polárním kruhem. Pobřeží ostrava omývá Atlantský oceán, v jehož vlnách můžeme spatřit největší savce této planety velryby.

Přestože na pobřeží panují relativně mírné zimy, musíme se připravit že léta jsou zde chladná a teplota na jihu ostrova se v létě pohybuje pouze kolem 11-12 stupňů celsia.

12 % plochy ostrova pokrývají ledovce, největší z nich je Vatnajokull ležící na jihovýchodě ostrova, jehož součástí je i nejvyšší hora ostrova Hvannadalshnúkur (2119 m).

Po celém ostrově můžeme najít termální prameny. Navšívit můžete například stále aktivní gejzír Strokkur, který tryská přibližně každých pět minut až do výšky 30ti metrů.

Jak tedy nejlépe charakterizovat Island? Island je země ledovců, sopek, gejzírů a geotermálních pramenů, fjordů, vodopádů, pastvin, vysokých nedostupných hor ale i dalekosáhlých lávových pustin. U kažného z nás může Islad vyvolat zcela jiné pocity, všichni návštěvníci Islandu se ovšem schodují na jednom: Island je zcela jedinečný.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria