Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Usa
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dovolená USA 2011

Místo, kde si najde každý to své. Dopřejte si úžasnou dovolenou s poznávacími zájezdy do USA. Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do USA za ty nejlepší ceny na trhu.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dovolená v USA 2011

USA patří v současné době mezi nejvýznamnější státy světa. Ročně sem míří na několik miliónů turistů, kteří zde chtějí být přítomni při historické události nebo chtějí navštívit světoznámá kulturní místa.

Oblasti a rozložení USA

Spojené státy americké leží na americkém kontinentě a jeho břehy omývá Tichý a Atlantický oceán. Pokud jste milovníky přírodních krás, dovolená v USA je pro vás správná volba. Na velké rozloze se zde nachází velké množství národních parků, které ročně ohromí několik tisíc návštěvníků. Mezi nejnavštěvovanější parky patří Yellowstonský či Wyoming. V těchto oblastech se vyskytují cizokrajné zvířata v podobě Grizzlyho či vzácného orla bělohlavého. Pokud toužíte po rekreaci u jezer, k dispozici máte Velká jezera na severu USA. Tuto oblast dokreslují také krásné a husté lesy, které jsou domovem mnoha zvířat.

Poznávací zájezdy do USA

Z hlediska historie vás USA možná zklame. Nachází se zde velké množství kulturních památek, ale historických je zde minimum, díky především krátkým dějinám. Mezi nejnavštěvovanější místa patří Socha svobody, která je dominantou celého USA. Dalším ojedinělým a kouzelným místem pak pro vás může bát návštěva Bílého domu, tedy sídla amerického prezidenta s rodinou.

Ubytování v USA nepatří mezi nejlevnější, ale na druhou stranu je pro vás zde připraveno nejedno překvapení, které z vaší dovolené udělají nezapomenutelné zážitky. Vyberte si z naší nabídky last minute zájezdů do USA a zažijte něco nového.

Last minute zájezdy do USA

Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do USA za ty nejlepší ceny na trhu.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria