Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Turecko
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dovolená Turecko 2011

Dovolená, která nabízí odpočinek na pláži i široké kulturní vyžití. Spojení exotiky a historických a kulturních památek. Využijte našich poznávacích dovolených a procestujte celé Turecko. Sledujte naše last moment zájezdy do Turecka a zažijte dovolenou snů.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dovolená v Turecku 2011

Lákají vás zlaté písečné pláže, čisté moře a historické památky? V tomto případě je pro vás dovolená v Turecku jasnou volbou.

Oblasti Turecka a turecké moře

Turecko se rozprostírá na asijském kontinentě a jeho pobřeží je omýváno Egejským a Středozemním mořem. Díky své poloze si tak při vaší dovolené v Turecku můžete užít poklidnou dovolenou v podobě odpočinku na tichem zalitých plážích či se můžete nechat vtáhnout do víru nočního města a vychutnat si všechna potěšení, která jsou pro vás připravená.

Turecké pláže

Pokud vás polehávání na pláži omrzí, Turecko disponuje také velkou škálou historických a kulturních památek. Mezi nejnavštěvovanější místa bezpochyby patří skalní města v Kappadocci. V případě, že se chcete nechat unášet místy nabytými historií, Turecko vás nezklame. V průběhu dějin zde nejedna civilizace zanechala památky, které svým rozsahem často překonají ty antické. Mezi nejzajímavější místa, která musíte v Turecku navštívit je Hipodrom, Hagia Sophia či Topkapi Saray. Turecko je idealní místo pro vaší dovolenou.

Turecko je považováno za levnou, ale exotickou zemi. Pokud už hledáte klidnou dovolenou se svou rodinou či toužíte po nočním životě ve městě, Turecko vás nezklame. Vyberte si z naší nabídky last minute zájezdů do Turecka.

Last minute zájezdy do Turecka

Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do Turecka za ty nejlepší ceny na trhu.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria