Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Tunisko
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dovolená Tunisko 2011

Dovolená v Tunisku je ideální příležitostí pro klidnou relaxaci u moře. Dopřejte si krásnou dovolenou s našimi zájezdy. Sledujte nabídku Last minute zajezdů do Tuniska.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dovolená v Tunisku 2011

Tunisko je krásná země. Každoročně poskytuje svým návštěvníkům relaxační dovolenou v krásném prostředí. Zájezd do Tuniska si tak nemůžete nechat ujít.

Tuniské pláže a moře

Pokud hledáte odpočinek na několik kilometrů dlouhých pláží, Tunisko je pro vás jako stvořené. Vody Středozemního moře vás sice příliš v parných letních dnech nezchladí, ale zaručeně vám přinese kýžený odpočinek stín vysokých palem, které jsou podél celého pobřeží.

Pokud jste milovníky přírodních krás, Tunisko vás nezradí. Při své dovolené v Tunisku tak můžete navštívit oázu, kde rostou velmi rozmanité horské druhy rostlin.

Poznávací zájezdy do Tuniska

Historie Tuniska sahá hluboko do dějin lidstva. Během tisíciletí tímto územím přešla nejedna civilizace a nejeden národ. Právě oni zde po sobě zanechali nejednu stopu. Nejkrásnější památky tak nalezneme v hlavním městě Tuniska, v Tunisu.

Dovolená v Tunisku se stává stále oblíbenější, především díky nespočetným přírodním krásám, nádherným plážím a čisté vodě. Pokud tedy váháte, kam letos na dovolenou, Tunisko vás mile překvapí. Vyberte si z naší nabídky last minute zájezdů do Tuniska.

Last minute zájezdy do Tuniska

Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do Tuniska za ty nejlepší ceny na trhu.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria