Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Thajsko
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dovolená Thajsko 2011

To pravé místo pro exotickou dovolenou plnou zábavy a vzrušení. Prohlédněte si naše zájezdy do Thajska a poznejte thajskou kulturu zasazenou do překrásného prostředí. Sledujite pravidlně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do Thajska za ty nejlepší ceny na trhu.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dovolená v Thajsku 2011

Hledáte exotickou dovolenou? Dovolená v Thajsku je pro vás jako dělaná. Ačkoli tato země není příliš populární, pokud budete dodržovat místní zákony, může se stát váš zájezd do Thajska zájezdem do ráje.

Oblasti Thajska

Thajsko se rozkládá v jihovýchodní Asii a patří mezi nejexotičtější země světa. Thajské písečné pláže jsou omývány vodami Indického oceánu. Celé pobřeží je členité a není výjimkou narazit na útesy sahající vysoko k nebi. Místní vody patří mezi klidné a harmonické, ale i přes tuto skutečnost před několika lety zasáhla Thajsko přírodní katastrofa v podobě vlny Tsunami.

Pokud hledáte krásnou přírodu, i v tomto ohledu má Thajsko co nabídnout. Velkou návštěvností se tak mohou chlubit vodopády, které jsou dominantou celé země.

Thajské masáže

V Thajsku se nemusíte bát nudy. Po setmění vychází místní obyvatelstvo do ulic měst a lákají turisty do svých zábavných podniků. Ochutnat zde můžete i pravé speciality v podobě smažených brouků a červů, které jsou místní specialitou.

Dovolená v Thajsku nepatří mezi nejlevnější, ale zážitky, které si odvezete domů, jsou k nezaplacení. Vyberte si z naší nabídky last minute zájezdů do Thajska.

Last minute zájezdy do Thajska

Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do Thajska za ty nejlepší ceny na trhu.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria