Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Srbsko
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dovolená Srbsko 2011

Dovolená v Srbsku je jako stvořená pro milovníky přírody. Vyberte si z našich zájezdů a poznejte srbské národní parky a vzácné druhy zvířat a rostlin. Prohlédněte si naší last moment nabídku do Srbska a vyberte si přesně to pravé pro vás.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dovolená v Srbsku 2011

Srbsko v současné době nepatří mezi nejnavštěvovanější země světa, ale i přesto skrývá nejedno překvapení a nejednu záhadu.

Oblasti Srbska

Srbsko se rozkládá na Balkánském poloostrově, a ačkoli není přímořský stát, dokáže uspokojit veškeré touhy svým turistům a případným návštěvníkům. Pokud tedy jste milovníky krásné přírody, jistě nebudete zklamaní. Srbsko je stát známý pro své velké množství národních parků, ve kterých naleznete nejeden ohrožený druh zvířat a rostlin. Ke krásným místům, které při své dovolené v Srbsku musíte navštívit, je Rajkova jeskyně. Právě tudy protéká řeka, která dokresluje tajemný vzhled celého objektu.

Poznávací zájezdy do Srbska

Historie Srbska je velmi pestrá a sahá až do pravěku. Právě v průběhu let zde zanechaly stopy dávné civilizace či panovnické rody. Mezi nejkrásnější místa pak patří hlavní město Srbska, Bělehrad. Toto místo se může pyšnit krásným hradem Kalemagdan, který se vypíná nad řekou Dunaj.

Ceny ubytování v Srbsku jsou takřka srovnatelné s cenami u nás. Pokud tedy hledáte místo letošní dovolené, Srbsko vás jistě překvapí svými krásami. Vyberte si z naší nabídky last minute do Srbska.

Last minute zájezdy do Srbska

Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do Srbska za ty nejlepší ceny na trhu.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria