Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Slovensko
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dovolená Slovensko 2011

Země, která nabízí nepřebernou možnost turistického vyžití. Slovenské Tatry uspokojí milovníky lyžování stejně tak, jako příznivce pěších túr. Prohlédněte si nabídku našich zájezdů na Slovensko - po krásách slovenské přírody i historických památek. Sledujte nabídku našich poznávacích zájezdů Slovensko 2010.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dovolená na Slovensku 2011

Ačkoli je Slovensko vnitrozemský stát, turisty má na co nalákat. Každoročně sem míří desítky tisíc turistů především za krásnou přírodou, sportovním vyžití či rekreací se zájezdy na Slovensko.

Slovenské hory

Pokud jste milovníky lyžování, Slovensko vám má co nabídnout. K dispozici zde tak máte na několik desítek lyžařských středisek, která uspokojí vaše potřeby. V případě, že hledáte vhodnou dovolenou pro vaší pěší turistiku, slovenské Tatry disponují velkou řadou turistických cest. Zde se nachází také národní parky se vzácnými druhy rostlin a zvířat.

Poznávací zájezdy na Slovensko

Pokud hledáte zájezd za historickými památkami, dovolená na Slovensku vás jistě nezklame. Mezi nejvýznamnější monumenty celé země patří Trenčínský hrad, který je dominantou celého Slovenska. Mezi další významná a magií opředená místa pak patří Čachtický hrad, kde podle pověsti žila Alžběta Báthoryová.

Zájezd na Slovensko nepatří mezi nejlevnější, ale je ideální pro rodiny s dětmi či pro milovníky jakéhokoli druhu sportu. Vyberte si z naší nabídky last minute na Slovensko.

Last minute zájezdy na Slovensko

Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy na Slovensko za ty nejlepší ceny na trhu.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria