Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Rusko
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Zájezdy do Ruska

Navštivte Rusko, největší zemi světa. Díky tomu, že se rozkládá na dvou kontinentech a zahrnuje mnoho odlišných kultur, bude zde vaše dovolená plná neočekávaných zážitků a dobrodružství. Zájezd do Ruska vám otevře nové obzory. Pokud preferujete, když je vaše dovolená plná nových objevů a zážitků, je pro vás zájezd do Ruska přesně to pravé. Vydejte se na cestu po malých ruských vesničkách, kam ještě nepronikly moderní technické vymoženosti, a poznávejte, jak se žije v této nádherné zemi. Takováto dovolená pro vás bude nezapomenutelným zážitkem. S last minute zájezdy jste Rusku zase o kousek blíž.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dovolená Rusko

Zájezd do Ruska může být i poučný. Rusko je zemí, ve které několik desítek let fungoval komunistický režim, zatímco dnes se rychle přibližuje světovým ekonomikám. Navštivte bývalou komunistickou zemi, která ovlivňovala dění v celém východním bloku a stravte zde dovolenou. Zájezd do Ruska je to, co potřebujete pro pochopení historie vlastní země. Jeďte do ruského hlavního města Moskvy nebo Petrohradu a vydejte se na nákupy v těchto metropolích. Last minute zájezdy do Ruska čekají jen na vás.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria