Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Řecko
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dovolená Řecko 2011

Místo, kde se schází exotika s rozmanitou historickou kulturou.
Vyberte si z našich zájezdů a dopřejte si požitek řeckého průzračného moře lemovaného bilými písečnými plážemi i míst bohatých na starodávné památky.
Sledujte naši nabídku last moment zájezdů do Řecka a vyberte si tu nejlepší dovolenou pro vás.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dovolená v Řecku 2011

Řecko je krásnou zemí ležící na Balkánském poloostrově. Díky ojedinělým historickým památkám a neuvěřitelně čistému moři se vyšplhalo na přední pozice v návštěvnosti pro volbu dovolené se zájezdy do Řecka.

Řecké moře a písečné pláže

Břehy Řecka jsou omývány vodami Středozemního moře. Opravdovým skvostem celého státu jsou pláže, jejichž písek je v denním rozpáleném slunci zbarven do bílé barvy. Avšak v Řecku se nachází také velké množství obláskových pláží a absolutním rájem pro potápěče jsou oblasti s útesy a skálami.

Pro milovníky přírodních pokladů má Řecko připraveno nejedno překvapení. Mezi nejkrásnější místa, která si nemůžete nechat ujít při vaší dovolené v Řecku, patří především horský pás Párnassos. Zde je k vidění velká škála exotických rostlin a stromů.

Poznávací zájezdy do Řecka

Řecko také disponuje velkou škálou historických památek, které zde byly vybudovány především v antické době. Tak mezi nejkrásnější místa patří samozřejmě hlavní město Řecka, Athény. Zde můžete navštívit světoznámé památky jako Akropolis, Chrám bohyně Athén či Chrám boha Olympského.

Zájezdy do Řecka nejsou ty nejlevnější, ale vzpomínky na tuto ojedinělou zemi jsou k nezaplacení. Vyberte si z naší nabídky last minute do Řecka.

Last minute zájezdy do Řecka

Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do Řecka za ty nejlepší ceny na trhu.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria