Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Rakousko
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Nemáte rádi létání a dlouhé cestování? Jste milovníky historie a umění nebo naopak rádi sportujete? Pokud jste odpověděli aspoň jednou ano, tak dovolená v Rakousku bude pro vás ideální.

Rakousko je kolébkou opery a operety a domovem mnoha velikánů hudby. Narodil se zde W. A. Mozart, tvořili zde také J. Hayden nebo Ludvík van Beethoven. Hlavní město Vídeň si dodnes drží pozici evropského kulturního centra.

Tisíce milovníků lyžování i vysokohorské turistiky navštíví každoročně rakouská horská střediska v Alpách. Zalyžovat i v létě si můžete například na Kaprunském ledovci kam vás vyveze místní lanová dráha. A o tom, že jsou Rakušané odborníci na lyžovní světčí to, že Rakousko mělo jako první regulérní sjezdovku na světě, první lyžařskou školu a první lyžařské vázání pro sjezd.

A Rakousku se může chlubit ještě jedním nej. ZOO Schönbrunn ve Vídni je nejstarší zoologickou zahradou na světě. Byla založena už v roce 1752, v současné době patří k největším atrakcím pavilin deštného pralesa vybudovaný podle skutečného pralesa na Borneu.

Pokud se budete chtít v létě schladit a lyžování ani vysokohorská turistika vás neláká máte jedinečnou možnost podívat se do ledovýyh jekskyň ve Wefenu. Jená se o největší ledovou jeskyni ve světě. Nejdná se ovšem, jak by se podle jména mohlo zdát, o jeskyni v ledu, je to jeskynní prostor ve skále, který je vyplněn ledem. Teploty v podzemních chodbách nikdy nevystoupí nad 0.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Rakousko je středoevropský stát, jehož hlavní dominantou jsou krásné hrady, Alpy a především nedotčená příroda. Vaše dovolená v Rakousku se stane dovolenou v ráji.

Pokud hledáte poměrně cenově přijatelnou dovolenou v blízkosti naší vlasti, pobyt v Rakousku je pro vás jako dělaný. Právě tato země se každoročně může pochlubit velkými přísuny turistů, kteří sem jezdí obdivovat monumentální hrady v Alpách. Při dovolené v Rakousku tak nesmíte zapomenout navštívit hrad Hohenwerfen, který vévodí krajině Salzburgu.

Krom historických památek tato země disponuje nepřeberným množstvím přírodních krás, které nesmíte při svém pobytu v Rakousku opomenout navštívit. Velkým turistickým lákadlem jsou především Alpy, a to jak v zimě, tak v létě. Právě v nejteplejším ročním období roku při svém zájezdu do Rakouska můžete využít osvěžujících horských jezer, která vám zaručeně dodají dostatek energie.

Dovolená v Rakousku se stává především v posledních letech velkým fenoménem. Zkuste i vy strávit letošní prázdniny právě v Rakousku.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria