Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Polsko
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Zdá se vám, že návštěva Polska se bude až příliš podoapat cestování po České republice a tento náš severský soused nám nemůže nabídnout nic nového? Ale kdepak, i „obyčejné“ Krkonoše nebo Jizerské hory vypadají z polské strany úplně jinak.

Na rozdíl od České republiky, je v Polsku na každém kroku cítit vliv náboženství a katolická církev ovlivňuje každodenní život Poláků. V Polsku najdeme rušná velkoměsta, ale na druhou stranu není vyjímkou když na silnici potkáte koňský povoz. V sevrních čatech země na některých velkých řekách nenajdete mosty, pokud tedy chtcete takovou řeku překonat musíte použít starých primitivních přívozů.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Za historickými památkami můžete vyrazit do Krokova, Wroclavi či Varšavi. Hlavní město – Varšava byla během 2. světové války zcela zničeno, takže muselo být celé znovu vybudováno. Najdeme zde například Velké divadlo, ketré patří k největším divadlům v Evropě a pojme 1900 diváků.

Z přírodncíh krás Polska jsou nejnavštěvovanější na severu ležící Mazurksá jezera. Na malém prostoru se zde nachází více jak 4 000 jezer a jezírek. Dalšími vyhledavánými místy jsou pak hrad Malbork nebo uranové či solné doly.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria