Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Nový Zéland
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Nový Zéland je ostrovním státem nacházející se v jihozápadní části Pacifiku. Tvoří jej především dva velké ostrovy: Severní a Jižní. Nový Zéland má zhruba 3.8 mil. obyvatel a jeho hlavním městem Wellington.

Dovolená na Novém Zélandě

Chcete-li prožít aktivní dovolenou v panenské přírodě, rozhodně zvolte pro svoji rekreaci Nový Zéland. Ten je známý především svojí nádhernou a člověkem neposkvrněnou krajinou, se kterou jste se již mohli seznámit například ve filmové trilogii Pán prstenů. A skutečně, obdivovat výtvory Matky přírody můžete na každém kroku. Kochat se můžete horskými jezery, pastvinami a na nich pasoucími se ovečkami, nebo pohledem na panoramata vulkánů a sopek. Budete-li mít štěstí, možná na vlastní oči spatříte nelétavého ptáka kiwi, který Nový Zéland „proslavil“.

Dovolené na Novém Zélandu láká nejen milovníky turistiky, ale i nadšené horolezce, surfaře, lyžaře nebo příznivce paraglidingu. Příležitostí pro sportovní vybití tu zde naleznete vskutku nepřeberně.

Rozhodnete-li se navštívit Nový Zéland, doporučujeme si udělat výlet do některého z větších měst. Navštívit můžete například hlavní město Wellington, kde můžete nasát nezaměnitelnou atmosféru tamního přístavu nebo navštívit botanickou či zoologickou zahradu. Město můžete poznávat i z pozemní lanové dráhy, která je jedním ze symbolů města.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

V zemi, jejíž historie a prostředí je nám tolik vzdálené, avšak přesto blízké, si užijete báječnou dovolenou nabitou nevšedními zážitky. Úředním jazykem je zde kromě maorštiny také angličtina, nemusíte se tedy obávat jazykové bariéry.

Vyberte si některou z našich nabídek zájezdů na Nový Zéland a užijte si krásnou dobolenou v krásné zemi. Dovolená, která se vám vryje hluboce do srdce, to je dovolená na Novém Zélandu.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria