Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Norsko
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Norské království najdeme v severní Evropě na Skandinávském poloostrově. Norsko patří k nejvyspěléjším zemím světa, ale přesto si stále uchovává své severské tradice a zvyky. Prohlédnout si můžete zachovalé tradiční rybářské vesnice, v hstorických městech na vás čekají středověké kostely a kotvící vikingské lodě. Udržely se také tradiční tance, zpěvy a vyprávění příběhů, v nichž obvykle vystupují trollové. Na trolly si dejte v Norsku pozor :-) Jedná se o bájné skřítky žijící v horách, kteří chrádní dobré lidi a trestají zlé skutky. Figurka trolla patří k nejčastějším suvenýrům z Norska.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Norsko se díky neporušené přírodě řadí k nejkrásnějším zemím Evropy, obdivovat ji můžete hned v 21 národních parcích, nacházejících se po celém uzemí Norska. Lákadlem pro turisty jsou především frordy, keré vznikly táním ledovců. Jejich délka často přesahuje 100m a nejdelší z nich Sognefjord je dlouhý 200m a místy až 1300m hluboký.

V Norsku také najdete nejsevernějšé bod Evropy Nordkapp. Největší atrakcí zde je pozorování půlnočního slunce v době od půlky června do konce července.

K Norsku patří také pevniské ostrovy Lofoty a Vesterály a souostroví Špicberky.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria