Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Německo
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dovolená v Německu

Na území Německa najdeme vysoké hory, i mořské pobřeží, takže jsou zde podmínky pro lyžování, treking či horolezectví stejně tak jako řada příležitostí pro koupání a vodní sporty.

V severním Německu podél pobřeží najdeme největší přístavy země Hamburk a Brémy. Pobřeží Baltského a Severního ma písčité pláže a vznikla zde řada lázeňských center. Pobyt v severním Německu si můžete spestřit výletem na jeden z mnoha nedalekých ostrovů a ostrůvkůch.

Když se posuneme více na jih, dostaneme se do mnohem hornatější oblasti. Ve středním Německu si nenechte ujít návštěvu Lipska nebo Drážďan a milovníci romantiky určitě ocení údolí Rýna mezi městy Bonn and Mainz.

Jih Německa tvoří alpské Podhůří a Alpy. Na nejvyšší horu Německa Zugspitze se můžete nechat vyvézt pomací ozubené dráhy. Hlavními alpskými centry jsou Garmisch-Partenkirchen, Obersdorf, Berchtesgaden (bývalé Hitlerovo sídlo), Kempten. V Bavorských Alpách stojí také podivuhodný zámek Neuschwanstein, který zde nechal postavit Ludvík II. Buďme rádi, že Ludvík byl tak trochu bláznivý a nikdy neměl hluboko do kapsy co se týkalo kultury a umění a proto dnes můžeme obdivovat tento zámek, který by Ludvíkovi mohl závidět kterýkoliv pohádkový král.

Další vyhledávanou turistickou oblastí je Bodamské jezero, ležící u hranic se Švýcarskem.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Německo, náš západní soused, a také 7. nejnavštěvovanější země světa. Pojďme se tedy přidat k těm 23 milionům turistů co ročně Německo navštíví. Důvodů k návštěvě Německa je mnoho.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria