Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Maďarsko
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dovolená Maďarsko 2011

Ideální dovolená pro rekreaci a turistiku. Vyberte si z naší nabídky poznávacích zájezdů do Maďarska a poznejte kulturně historickou bohatost Maďarska. Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do Maďarska za ty nejlepší ceny na trhu

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dovolená v Maďarsku 2011

Ačkoli je Maďarsko vnitrozemským státem, svým návštěvníkům a turistům má co nabídnout. Jedná se především o rekreační místa, která jsou hlavní předností celého státu. Dovolená v Maďarsku vás přesvědčí, je to místo, kde si každý najde to své pro svou dovolenou.

Oblasti Maďarska a maďarská příroda

Celý povrch Maďarska je takřka nížinatý, což ocení především milovníci sportu v podobě cykloturistiky a jízdy na kolečkových bruslích. Celá země je protkána řadou stezek, které vedou nejkrásnějšími místy celého Maďarska.

Turisty nejoblíbenějším místem Maďarska je pak rekreační oblast kolem Balatonu. Právě toto místo je populární jak mezi místním obyvatelstvem, tak mezi turisty především krásnou přírodou, překvapivě čistou vodou, která má v letních měsících až 22°C. V okolí Balatu je pak velká řada kulturního vyžití, které vás zabaví v průběhu celé dovolené v Maďarsku.

Poznávací zájezdy do Maďarska

Z historického hlediska je Maďarsko opravdovým skvostem. Dějiny zde sahají až do doby kamenné. Mezi jedno z nejhezčích míst pak patří poutní hrad Budín, který byl v minulosti sídlem uherských císařů.

Pokud tedy hledáte ideální místo pro letošní rodinnou dovolenou či dovolenou s přáteli, dovolená v Maďarsku uspokojí vaše touhy. Vyberte si z naší nabídky last minute zájezdů do Maďarska.

Last minute zájezdy do Maďarska

Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do Maďarska za ty nejlepší ceny na trhu.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria