Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Itálie
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dovolená Itálie 2011

Místo, kde si najde každý to své pro dovolenou u moře nebo na horách. Dovolená v Itálii má každému co nabídnout. Prohléněte si nabídku našich poznávacích i last minute zájezdů do Itálie a vyberte si, jakým způsobem poznáte Apeninský poloostrov.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dovolená Itálie 2011

Itálie je jedním z mnoha skvostů Evropy a místo, kde si najde každý to své pro dovolenou u moře nebo na horách. Každoročně na své půvaby naláká desítky tisíc turistů. Dopřejte si i vy krásnou dovolenou se zájezdy do Itálie.

Oblasti Itálie a italské moře

Celá Itálie se rozkládá na Apeninském poloostrově a její břehy jsou omývány vodami Jaderského, Jónského, Tyrhénského a Ligurského moře. Italské pláže na návštěvníky působí nezapomenutelným dojmem. Především v ranních hodinách jsou břehy Itálie opravdu krásné. S vycházejícím sluncem má pak písek barvu zlátnoucího obilí.

Příroda v Itálii je proměnlivá. Zatímco sever oplývá krásnými rostlinami a zelenými stromy, jih je zprahlý sluncem. /točitě před pronikavými slunečními paprsky vám tak poskytnou vysoké kamenné domy či stíny palem. Itálie je idealní místo pro vaší dovolenou. Nesmíte také zapomenou na lyžařské zájezdy do Itálie do italských Alp.

Poznávací dovolené v Itálii

Z historického hlediska má Itálie co nabídnout. V antice byla sídlem císařů a do dnešní doby se nám zachovala nejedna historická a kulturní památka. Mezi nejkrásnější města tak patří hlavní město celé Itálie, Řím. Navštívit zde můžete legendární Koloseum, které je chloubou celé země.

Až tedy budete hledat místo, kam letos na dovolenou, Itálie zaručeně uspokojí vaše potřeby. Vyberte si z naší nabídky last minute zájezdů do Itálie.

Last minute zájezdy do Itálie

Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do Itálie za ty nejlepší ceny na trhu.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria