Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Francie
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Hledáte dovolenou plnou gurmánských požitků, historických památek či odpočinku na pláži? V tom případě pobyt ve Francii je pro vás jasná volba.

Francie je zemí vynikajících sýrů a lahodných vín mnoha druhů. Pokud tedy při své dovolené ve Francii toužíte po trošce gurmánského požitku, neváhejte a vydejte se do nejbližší vinárny, kde vám nabídnou až na několik stovek druhů vín. V případě, že se vám z tohoto moku zatočí hlava, žaludek lehce zaplníte delikátními sýry, na které při svém pobytu ve Francii natrefíte takřka na každém rohu.

Historickým centrem celé Francie je samozřejmě její hlavní město, tedy Paříž. Pokud se tedy váš letošní zájezd stane zájezdem do Francie, nezapomeňte toto okouzlující město navštívit. Dominantou pak bezpochyby je Eiffelovka věž, která vám poskytne dokonalý výhled na celé město. Samozřejmě, nejen Paříž je dominantou Franie. Zámky v údolí Loiry vás zajisté ohromí a okouzlí při vaší dovolené ve Francii. Jejich historie sahá hluboko do minulosti, což přidává na idylické atmosféře.

Pokud tedy hledáte pohodovou dovolenou, pobyt ve Francii vás nezklame. Ba naopak, zážitky, které si odvezete domů, jsou k nezaplacení.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Francie je jednou z nejkrásnějších zemí světa. Díky neodolatelnému půvabu hlavního města se tak může pochlubit statusem jednoho z nejnavštěvovanějšího státu planety. Pokud jste zatím neměli možnost tuto republiku navštívit, vyražte tak se svou rodinou na nezapomenutelnou dovolenou do Francie.

Pokud jste se rozhodli strávit vaší letošní dovolenou ve Francii, zajisté neprohloupíte. Francie je zemí krásné přírody, která je tvořena zejména dlouhými vinicemi. Vždyť ne nadarmo je Francie označovaná za království vína. Při svém pobytu ve Francii tak nesmíte opomenout ochutnat tento lahodný nápoj.

V případě, že dostanete během svého zájezdu do Francie chuť na trochu historie, Hlavní město Paříž je vám k dispozici. Dominantou celého města je především celosvětově známá Eiffelovka věž, která je v noci rozzářena do mnoha barev. Při své dovolené ve Francii samozřejmě nesmíte zapomenout na proslulou katedrálu Notre-Dame, která je pýchou celého města.

V případě, že jste se rozhodli pro dovolenou ve Francii, litovat nebudete. Vzpomínky, které si odvezete domů, vás budou již navždy provázet.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria