Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Dánsko
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dánsko je zemí pohádek, legendárního Legolandu a také tajuplných hradů. Pokud vybíráte místo, kam letos odletíte na dovolenou s dětmi či s přáteli, pobyt v Dánsku se pro vás může stát pobytem v ráji.

Pokud jste si za svůj letošní cíl vybrali dovolenou v Dánsku, nebudete litovat. Hlavním turistickým lákadlem hlavního města Kodaně je bronzová socha malé mořské víly a dalších pohádkových postav z příběhů Hanse Christiana Andersena. Při svém pobytu v Dánsku tak nesmíte zapomenout navštívit slavný Legoland, který je sice určen převážně pro malé děti, ale vyžití zde naleznou i dospělí.

V případě, že vás během vaší dovolené v Dánsku omrzí pohádkové motivy hlavního města, můžete vyjet na výlet po okolní krajině. Dánsko je zemí plné rovin a nížin, tudíž je vhodné pro cykloturistiku. Pokud se tedy rozhodnete během vašeho pobytu v Dánsku pro trochu sportovního vyžití, navštívit tak můžete monumentální historické hrady. Mezi jeden z nejnavštěvovanější v Dánsku bezpochyby patří Kronborg, kam Shakespeare umístil děj svého díla Hamlet.

Pobyt v Dánsku uspokojí touhy vašich dětí i vás. Je zde nepřeberné množství turistických lákadel, tudíž každý si přijde na své. O důvod víc, proč prožít letošní dovolenou v Dánsku.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dánsko je ve světě známo jako země pohádek. Ne nadarmo se mu tak říká. Vždyť právě toto království bylo domovem Hanse Christiana Andersena. Pokud tedy zvažujete, kam letos vyrazit se svou rodinou a malými dětmi, dovolená v Dánsku je pro vás správnou volbou.

V případě, že zvažujete, kam letos vyrazit na zaslouženou dovolenou, dovolená v Dánsku se pro vás může stát dovolenou v ráji. Krom legendárních pohádkových postaviček zde můžete strávit svůj volný čas také v zábavném parku, tedy Legolandu. Pokud tedy budete trávit vaší letošní dovolenou v Dánsku s malými dětmi, nezapomeňte je právě sem vzít.

Snad každý z nás četl nebo alespoň slyšel o legendární a nadčasové tragédii od Williama Shakespeara, Hamletovi. Právě děj tohoto díla je umístěn na jeden z nejkrásnějších dánských hradů. Až tedy budete trávit dovolenou v Dánsku, využijte možnosti a zajeďte se na tento monument podívat na vlastní oči.

Dánské království je ideálním místem, kde strávit letošní dovolenou. Pokud jste si zatím žádnou destinaci nevybrali a toužíte po zájezdu za zábavou a nespočetném dobrodružství, pobyt v Dánsku vás nezklame.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria