Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Chorvatsko
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dovolená Chorvatsko 2011

Místo oblíbené pro své pláže a čisté chorvatské moře. Dovolená v Chorvatsku zaručuje kulturní vyžití i krásnou přírodu. Sledujte naše Last minute zájezdy do Chorvatska a zvolte tu nejlepší dovolenou pro vás.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dovolená v Chorvatsku 2011

Chorvatsko je zaručeně nejnavštěvovanější zemí Evropy. Na tomto faktu se zajisté podepisují tamní nízké ceny, krásné pláže a věčně svítící slunce.

Pokud hledáte místo vaší letošní dovolené, dovolené v Chorvatsku se vám rozhodně vyplatí. Rozkládá se na Balkánském poloostrově a jeho břehy omývá Jaderské moře. Pláže v Chorvatsku jsou převážně obláskové, což se neodmyslitelně podepisuje také na čistotě moře, které je zde čisté a osvěžující. Pobřeží celého přímořského státu je členité, což nahrává především zájemcům o sportovní aktivity v podobě potápění.

Chorvatská příroda, poznávací zájezdy do Chorvatska

Milovníkům přírody má Chorvatsko také co nabídnout. Především v pohoří Risnjak naleznete pravý ráj na zemi. Stín vysokých stromů vám poskytne útočiště před pálícím sluncem a vy si tak můžete vychutnat plnými doušky nedotčenou přírodu.

Historie Chorvatska

Z historického hlediska je dovolená v Chorvatsku opravdu nezapomenutelná. Mezi nejkrásnější místa celé země patří samozřejmě hlavní město Záhřeb, kde na vás dějiny dýchnou z každého rohu.

Chorvatsko patří mezi nejlevnější země Evropy a to je také důvod, proč sem ročně směřují turisté z celého světa. Nenechte si ujít krásy tohoto malého, ale půvabného státu. Vyberte si z naší nabídky last minute zájezdů do Chorvatska.

Last minute zájezdy do Chorvatska

Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do Itálie za ty nejlepší ceny na trhu.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria