Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Česká republika
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dovolená Česká republika 2011

Skvělé místo pro dovolenou plnou relaxace a odpočinku. Vyberte si některý z našich tuzemských zájezdů a poznejte okouzlující a nezapomenutelná zakoutí České republiky. Vyberte si z naší nabídky poznávacích a last moment zájezdů a užijte si krásy naší země.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dovolená v České republice 2011

Česká republika je okouzlující zemí v srdci Evropy. Ačkoli není přímořským státem, svým turistům má co nabídnout, především díky strategické poloze.

Pokud hledáte poklidnou dovolenou plnou relaxu a odpočinku v České republice, máte z čeho vybírat. Na poměrně malém území se nachází velké množství rekreačních míst, která okouzlují svou krásnou přírodou. Mezi takové oblasti pak patří kraj Českého ráje. Jak název napovídá, jedná se o místo okouzlující a nezapomenutelné. V případě, že hledáte pobyt u jezer či přehrad v České republice i vám má naše země co nabídnout. Navštívit tak můžete jižní Čechy, krásnou oblast Nové Mlýny či Vranovskou přehradu.

Poznávací zájezdy po České republice

Z historického hlediska je Česká republika opravdovým skvostem. Díky své poloze zde v minulosti zanechaly své stopy nejedny významné světové osobnosti. Mezi nejkrásnější místa patří samozřejmě hlavní město Praha. Zde se můžete projít po Karlově mostě, který je opravdovým skvostem celého státu. Můžete navštívit i majestátní Pražský hrad. Avšak nejen v centru České republiky se nacházejí historické skvosty. Za návštěvu rozhodně stojí hrad Český Šternberk, Kost či Karlštejn.

Ubytování v České republice

Ubytování v České republice nepatří mezi nejlevnější, ale na druhou stranu, zážitky, které vám zůstanou z návštěvy naší vlasti, jsou k nezaplacení. Vyberte si z naší nabídky last minute zájezdů v České republice.

Last minute zájezdy do České republiky

Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do České republiky za ty nejlepší ceny na trhu.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria