Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.

Informace o Černé Hoře

Reklamy

Dovolená Černá Hora
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dovolená Černá Hora 2011

Ideální místo pro letní dovolenou, které má co nabídnou a čím překvapit. Sledujte pravidelně naši nabídku last moment zájezdů do Černé Hory a užijte si zemi skýtající krásnou přírodu i historické památky.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dovolená v Černé Hoře 2011

Ačkoli Černá Hora není nejnavštěvovanější zemí světa, má svým turistům při zájezdech do Černé Hory co nabídnout, má je čím překvapit.

Oblasti Černé Hory

Černá Hora se rozprostírá na Balkánském poloostrově a je omývána Jaderským mořem. Pokud hledáte opravdový relax v podobě opalování na zlatavých plážích či v podobě odpočinku ve stínu palmy, Černá Hora vás nezkalme. Při pohledu na blankytně modré nebe, které splývá s čistým mořem, nejeden návštěvník se cítil jako v ráji.

Poznávací zájezdy do Černé Hory

Pokud při své dovolené v Černé Hoře zatoužíte po trošce přírody, i vám je co nabídnout. Jak je známo, tento drobný přímořský stát disponuje velkou škálou národních parků a chráněných oblastí. Mezi nejkrásnější místa v celé Černé hoře pak patří Skadarské jezero.

V případě, že hledáte zájezd za historickými památkami, dovolená v Černé Hoře uspokojí vaše touhy. Mezi nejkrásnější a nejnavštěvovanější místa patří Husajn Pašova mešita či historií opředené město Budava s známou Citadelou.

Hledáte klidnou dovolenou strávenou opalováním na pláži či toulkami za historií? Černá Hora pak jasnou volbou. Vyberte si z naší nabídky last minute zájezdů do Černé Hory.

Last minute zájezdy do Černé Hory

Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do Černé Hory za ty nejlepší ceny na trhu.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria