Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Bulharsko
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Dovolená Bulharsko 2011

Nabízíme dovolenou u moře a po celu sezónu last minute zájezdy do Bulharska za nejnižší ceny. Ubytování s all inclusive i v penzionech. Bulharsko, to je dovolená dle Vašich představ.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Dovolená v Bulharsku 2011

Bulharsko je nejčastějším cílem turistů. Není se také čemu divit, protože právě tato země uspokojí potřeby takřka každého z nás.

Břehy Bulharska omývá Černé moře, které je mezi návštěvníky velmi oblíbené. Právě klid, který nabízí členité pláže tohoto státu, dokreslují idylu vaší dovolené. Pokud jste milovníky sportu v podobě surfování, Bulharsko vás nezklame. Černé moře, jak je známo, nemá příliv a odliv, ale pouze stálý příboj. To je také důvod, proč zde můžete narazit i na několikametrové vlny.

Při své dovolené v Bulharsku musíte navštívit Rodopy, pověstné jeskyně a skály. Pokud zabloudíte a sejdete z označené cesty, narazit snadno můžete na divokou kočku, kamzíka nebo medvěda.

Poznávací zájezdy do Bulharska

Bulharsko se v minulosti stalo centrem několika kultur, které zde zanechaly nejednu stopu. Mezi nejkrásnější místa, která tak při své dovolené v Bulharsku můžete navštívit je i město Varna, které uchvátí nejedno srdce turistů především katedrálou Nanebevzetí. I hlavní město Sofia však nabízí celou náruč monumentů, které stojí za to vidět.

Pokud tedy vybíráte svou letošní dovolenou, zájezd do Bulharska je jasná volba. Vyberte si z naší nabídky last minute zájezdů do Bulharska.

Last minute zájezdy do Bulharska

Sledujte pravidelně naší nabídku. Každý den se snažíme přinášet last moment zájezdy do Bulharska za ty nejlepší ceny na trhu.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria