Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Belgie
Denně aktualizované Last Minute zájezdy

Belgie je jedna z nejkrásnějších a samozřejmě i nejznámějších zemí Evropy. Pokud toužíte po nezapomenutelných zážitcích v podobě gurmánského vyžití či sportovních aktivit, dovolená v Belgii je pro vás jako dělaná.

Pokud jste zapálenými milovníky dobrého jídla a pití, pobyt v Belgii vás zajisté nezklame. Právě pro toto království je synonymem pro vynikající sýry stovky druhů a slavně, je synonymem pro piva mnoha chutí. Při své dovolené v Belgii tak stojí za to navštívit jeden z mnoha malých krámů, kde se tyto zlatavé moky prodávají. Můžete zde tak zakoupit i dárková balení, která potěší srdce nejednoho muže.

V případě, že při svém zájezdu do Belgie budete mít chuť na trochu té historie, hlavní město, tedy Brusel, této země vás uspokojí. Právě zde se na poměrně malém místě nachází nepřeberné množství kulturních a historických monumentů. Při vaší dovolené v Belgii tak zaručeně navštivte Jeanneke- Pis, tedy čůrajícího chlapečka. Velkou turistickou atrakcí je také parlament Evropské unie.

Belgie je nádhernou zemí plnou turistických atrakcí a krásné přírody. Neváhejte a užijte si i vy nezapomenutelnou dovolenou v Belgii.

Nalezeno 0 zájezdů (celkem 0 termínů)
Zobrazení: obrázkové  tabulkové Řazení zájezdů podle: ceny | termínu | hotelu  

Litujeme, Vašim kritériím neodpovídá žádný zájezd. Zde nabízíme alternativy:

Nenalezeny žádné výsledky.

Ááááá pozor!!! Hned na úvod tu máme jednu důležitou informaci pro pány. V Belgii se vyrábí 700 druhů piva! :) Doplníme tekutiny a můžeme pokračovat obdivováním krás země. Na první pohled nás může zaujmout náměstí v hlavním městě Bruselu. Nachází se zde nadherná gotická radnice. Za zmínku určitě stojí i starobylé Antverpy. Další města, která můžeme doporučit – Tongeren, Bruggy a Gent.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria