Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Burj Al Arab

Spojené Arabské Emiráty, Dubaj - Pláž - informace o destinaci
F
FB
F
Tisk
Termín 12. 10. - 16. 10. 2018
Délka zájezdu 5 dní
Cena od:103.810 Kč
+ 53.150 Kč Taxy
Cena celkem od:156.960 Kč
Typ zájezdu: Golfové zájezdy
Pobytové zájezdy
Pobytový
Treking a Vysokohorská Turistika
Typ ubytování:Hotel
Hotel: Burj Al Arab
Doprava: Letadlo
Místo odjezdu: Praha
Strava: Snídaně
Číslo zájezdu:108-308-462
Last moment!
ilustrativní obrázek
+ dárek pro vás!
Tento zájezd koupíte u nás stejně výhodně vč. všech výhod jako u CK:
Airmarine
A navíc od nás za nákup tohoto zájezdu dostanete zdarma poukázky na nákup v síti našich partnerů
v hodnotě 4.000 Kč
ALZAIKEAMarks and SpencerOBIOMVTesco

Popis hotelu:

HVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVřekladu Věž arabů) je považován za nejluxusnější hotel na světě a je mu přisuzováno až 7 hvězdiček. Za své relativně krátké působení přitáhl pozornost a uvedl v úžas snad celý svět. Tuto pozici potvrzuje fakt, že se stal jedním z nejfotografovanějších objektů na světě. V Burj Al arab najdete to nejlepší, co Vám svět může nabídnout. Můžete si zapůjčit Rolls Royce s vlastním řidičem, diskrétně se ubytovat v suitách, využít služeb soukromé recepce na každém patře a sboru perfektně vyškolených komorníků. Po celou dobu pobytu Vám bude zajištěn kompletní osobní servis.

UBYTOVÁNÍ V hotelu si můžete vybrat ubytování v jedné z těchto 7 druhů suit:

Luxusní suita s jednou ložnicí (One Bedroom deluxe suite) Tyto pokoje se rozkládají na 170 m2 a nabízí nádherný výhled na Arabský záliv. Po krásném točitém schodišti se dostanete z jednoho patra do druhého. Je tak perfektně oddělena obytná část od části společenské. Pokoj dále disponuje velkým obývacím pokojem, jídelním stolem pro 4 osoby, soukromým barem, toaletou, ložnicí s postelí ve velikosti King size nebo 2 oddělenými lůžky a luxusní koupelnou s jacuzzi

Luxusní suita se dvěmi ložnicemi (Two Bedroom deluxe suite) Tyto pokoje zaujímají plochu 335m2. Najdete v nich velký jídelní kout s oddělenou kuchyní a dva obývací pokoje s krásným výhledem na moře. Dovoluje Vám i Vaší rodině odpočívat, relaxovat nebo se bavit v nepřekonatelném stylu. Mimo to je pro Vás v pokoji připraven jídelní stůl pro 6 osob, kuchyně s odděleným vchodem pro obsluhu, pracovna s šachovým stolkem, hlavní ložnice s king size postelí, luxusní koupelna, šatna a druhá ložnice s oddělenými postelemi.

Panoramatická Suita (Panoramic suite) Tyto pokoje dostaly název díky svému úžasnému výhledu na Arabský záliv, který si můžete vychutnávat skrz okna od podlahy ke stropu. To doplňuje rozsáhlá obytná plocha pokrývající 225m2, jídelní stůl pro 4 osoby, soukromý bar, luxusní koupenu a šatnu

Klubová Suita (Club Suite) Klubová suita, se svou nadměrnou ložnicí a jedinečným rekreačním vybavením, vytváří ideální prostředí jak pro obchodní tak pro soukromou zábavu. K těmto učelům můžete využít plochu o velikosti 330m2 a dále kulečníkový stůl ve standartní velikosti, jídelní stůl pro 6 osob, coctail bar a poschodí s místem k sezení. Hosty jistě potěší již zmíněná ložnice a luxusní koupelna.

Diplomatická Suita (Diplomatic Suite) 3 prostorné ložnice a velký prostor pro zábavu i odpočinek zajistí Vám i vaší rodině, že si užijete dovolenou nebo pobavíte Vaše hosty na odpovídající úrovni. K tomu poslouží 670m2 plochy Vašeho pokoje. Dále pak 3 obývací pokoje, jídelni se stolem pro 6 osob, kuchyň se samostatným vchodem pro hotelový personál, studovna s knihovnou, soukromý barový pult se sezením pro 4 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky a připojenou luxusní koupelnou a 2 hlavní ložnice s postelemi velikosti king size.

Prezidentská Suita (Prezident Suite) Stylově pojmenovaná Prezidentská Suita nabízí výhled na arabský záliv z výšky 24. patra, bezkonkurenční luxus, prostor o rozloze 667m2, decorace a vybavení. V této suitě můžete využít velký obytný prostor s privátním barem, prostornou jídelnu s kuchyní, 2 ložnice s mramorovou kopelnou, masážní vanou, zabudovanou sprchou, doplňky s kvalitního porcelánu a celou řadu kosmetiky značky Hermes.

Královská Suita (Royal Suite) Nádherná a bohatá Královská Suita je se svým bohatě vybaveným interierem, majestátními barevnými kombinacemi a přepychovým nábytkem vrcholem luxusu. K dipozici je Vám 780m2 prostoru a v něm soukromý výtah, soukromé kino, hlavní ložnice s otočnou postelí s nebesy a druhá ložnice, obě s připojenou mramorovou koupelnou s masážní vanou, zabudovanou sprchou, přepychové porcelánové zařízení a kompletní sadu kosmetiky Hermes - Faubourg.

RESTAURACE & NOČNÍ ŽIVOT BURJ AL ARAB disponuje několika restauracemi a kavárnami, které Vám nabídnou pokrmy ze všech koutů světa. Al Iwan - Royal Dining Hall Tato restaurace se nachází v srdci nejvyššího atria na světě, je lemována zlatými sloupy a přiléhá k ní fontána v lobby. Můžete v ní vychutnat chuť nejlepší arabské kuchyně. Al Mahara Jednoduše nejlepší restaurace s plody moře. Uspokojte své chutě nejčerstvějšími a nejlahodnějšími ingrediencemi připravenými kuchaři světové kvality. Tato restaurace je držitelem několika cen je vysoko nad standartem ostatních restaurací se stejnou nabídkou. Al Muntaha - The Ultimate Večeřet 200 metrů nad hladinou moře vypadá jako velké dobrodružství. Neváhejte a nastupte do expresního panaromatického výtahu, jedoucí 6 m ze sekundu a těšte se na to co leží na vrcholu. V této restauraci se podává současná evropská kuchyně. Dále můžete využít nabídky:

    Vodních sportů všeho druhu Aquaparku Wild Wadi Dětského koutku Golfu Prohlídky okolí hotelu Nákupů Spa & Health klubu a mnoha dalších možností

Podrobný popis

Tento hotel připomínající vzedmutou vodní plachtu se vypíná do výšky 321 m nad světoznámou pláž Jumeirah a dominuje tak celému dubajskému pobřeží. Tento jedinečný hotel byl ještě donedávna nejvyšším hotelem na světě. Stojí na uměle vytvořeném ostrůvku a s pevninou je spojen úzkou, lehce zakřivenou hrází. Pyšní se však i mnoha dalšími nej – nejlepší, nejexkluzivnější, nejhonosnější a nejdražší. Na interiéry byly použity ty nejluxusnější materiály – téměř všechno od zábradlí po kohoutky v koupelnách je pokryto zlatem a drahokamy!

Vybavení

Je zde například 160 m vysoké atrium se systémem vodotrysků a světel, recepce na každém podlaží s personálem připraveným splnit opravdu každé Vaše přání, několik restaurací (za všechny jmenujme například restauraci Al Muntaha ve výšce 200 m nad Perským zálivem, či Al Mahara s akváriem na milión litrů slané vody plném žraloků, korálových útesů a jiných mořských živočichů), bary, 2 velké bazény s výhledem na záliv, 2 bazény k potápění, 18 lázní, sauny, páry, jacuzzi, masáže, kinosály, kadeřnictví, salóny krásy, fitness centra či tenisové kurty. Hosté hotelu mají také neomezený vstup do blízkého aquaparku Wild Wadi.

Ubytování

V hotelu nejsou pokoje, pouze dvoupatrové apartmány s různým počtem ložnic o rozloze od 169 do 780 m2 (prezidentské apartmá). Jsou vybaveny tou nejmodernější technologií (42-palcová plazmová obrazovka, 93 kanálů, DVD, připojení k internetu, fax, tiskárna, kopírka; klimatizace, závěsy a osvětlení na dálkové ovládání; obrovská vířivka v koupelně). Všechny mají úchvatný výhled na oceán a hostům je zde k dispozici soukromý komorník, který Vás například obslouží u soukromé večeře přímo ve Vašem apartmá.

Stravování

Snídaně. Možnost stravování v místních restauracích.

Pláž

Písčitá pláž Jumeirah se rozkládá přímo před hotelem.

Poloha

Hotel se nachází na pláži Jumeirah, asi 30 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji.

Zábava

Venkovní i vnitřní bazény, lázně, sauny, parní lázně, vířivky, fitness centra, tenisové kurty, neomezený vstup do akvaparku Wild Wadi.

Pro děti

Dětský klub.

V ceně:

V ceně: ubytování se snídaní na 7 nocí (Deluxe Suite), letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě), letištní a palivové taxy, asistenci místního zástupce, privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem),

Mimo cenu:

Není v ceně: víza, příplatek za let business class,

Zájezd již není v nabídce...
Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria