Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Marsa Alam - Hotel Nada Resort +

Egypt, Marsa Alam - informace o destinaci
F
FB
F
Tisk
Termín 10. 10. - 18. 10. 2018
Délka zájezdu 9 dní
Cena od:22.490 Kč
Typ zájezdu: Golfové zájezdy
Pobytové zájezdy
Typ ubytování:Hotel
Hotel: Hotel Nada Resort
Doprava: Letadlo
Místo odjezdu: Brno
Strava: All inclusive
Číslo zájezdu:108-293-584
+ dárek pro vás!
Tento zájezd koupíte u nás stejně výhodně vč. všech výhod jako u CK:
Alexandria
A navíc od nás za nákup tohoto zájezdu dostanete zdarma poukázky na nákup v síti našich partnerů
v hodnotě 1.000 Kč
ALZAIKEAMarks and SpencerOBIOMVTesco

Podrobný popis

PopisPoloha: Hotel se nachází v letovisku Alanya - Mahmutlar, 140 km od letiště, centrum Alanye je vzdálené 12 km. Písečnooblázková pláž je cca 150 m od hotelu. Pláž: Písečnooblázková pláž je vzdálená cca 150 m od hotelu. Přístup je podchodem pod silnicí a promenádou. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA, osušky za poplatek. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby zdarma, internetový koutek za poplatek, hlavní restaurace, a la carte restaurace za poplatek, bar u bazénu a v lobby, bazén se skluzavkou (slunečníky a lehátka zdarma), dětský bazén, vnitřní bazén, SPA centrum - zdarma sauna, turecké lázně, za poplatek vířivka a masáže, zdarma stolní tenis, šipky, plážový volejbal, aerobik, kulečník, tenisové kurty (rakety, míčky a osvětlení za poplatek), za poplatek kadeřník, čistírna, lékař. Doporučujeme: Nově zrenovovaný hotel se nachází nedaleko pláže v oblasti Mahmutlar. Hotel velmi mile překvapí svou příjemnou rodinnou atmosférou, která Vám zpříjemní dovolenou po dobu celého pobytu. Doporučujeme klientům vyhledávajícím hotel s dobrou dostupností do centra a přitom nedaleko pláže.

StravaSlužby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:30 do 10:00 h, oběd od 12:30 do 14:00 h a večeře od 19:00 do 21:00 h) v hlavní hotelové restauraci, odpolední občerstvení od 16:00 do 17:00 h, noční občerstvení a polévky od 23:30 do 24:00 h, gözleme koutek od 11:00 do 17:00 h, neomezená konzumace vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů. Součástí all inclusive programu je i snack bar na pláži (v době od 12:00 do 16:00 h). Uvedené časy jsou orientační.

UbytováníPokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a minibarem za poplatek. Možnost dvou přistýlek, maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

Zájezd již není v nabídce...
Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria