Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Umag - Apartmány Meliá Istrian Villas

Chorvatsko, Umag-Punta - informace o destinaci
F
FB
F
Tisk
Termín 13. 07. - 23. 07. 2018
Délka zájezdu 11 dní
Cena od:14.990 Kč
+ 2.290 Kč Taxy
Cena celkem od:17.280 Kč
Typ zájezdu: Golfové zájezdy
Pobytové zájezdy
Treking a Vysokohorská Turistika
Typ ubytování:Apartmány a studia
Hotel: Apartmány Meliá Istrian Villas
Doprava: Vlastní
Strava: Bez stravování
Číslo zájezdu:108-302-941
Last moment!
+ dárek pro vás!
Tento zájezd koupíte u nás stejně výhodně vč. všech výhod jako u CK:
Alexandria
A navíc od nás za nákup tohoto zájezdu dostanete zdarma poukázky na nákup v síti našich partnerů
v hodnotě 500 Kč
ALZAIKEAMarks and SpencerOBIOMVTesco

Podrobný popis

PopisPoloha: Rezidence se nachází na okraji lyžařského střediska Tignes, cca 300 m od centra částin Val Claret. Rezidence je umístěna přímo pod sjezdovkou, cca 50 m od nejbližší lanovky. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, bezdrátové připojení k Internetu (v prostorách recepce) zdarma, společenská místnost, úschovna lyží s přímým vstupem na sjezdovku, půjčovna společenských her, prádelna (za poplatek), výtah, parkoviště (zdarma), garážové stání (na vyžádání, cca 60 EUR/týden), veřejné parkoviště (i kryté, cca 75 - 90 EUR/týden). Sport a zábava: Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): na vyžádání garážové stání cca 60 EUR/týden, na vyžádání veřejné parkoviště (i kryté) cca 75 - 90 EUR/týden, ručníky cca 7,5 EUR/osoba, čistící prostředky (prostředek na nádobí, prostředek na úklid, čistící houbička, utěrka na nádobí, 10 tablet do myčky) cca 8 EUR/balíček. Informace pro klienty: Po příjezdu na místo jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 250 EUR/apartmán (platí se platební kartou formou blokace částky na účtu), závěrečný úklid 50 EUR/apartmán (klienti musí vždy zanechat uklizený kuchyňský kout a sociální zařízení) - neúčtuje se pokud klienti provedou úklid celého apartmánu vlastními prostředky sami, místní poplatek cca 1,5 EUR/den/osoba starší 13 let. Doporučujeme: Útulná rezidence je umístěna přímo u sjezdovky nad údolím Val Claret patřícího do oblíbeného střediska Tignes 2100 v jedné z nejkrásnějších lyžařských oblastí Espace Killy se 300 km sjezdovek. Z rezidence je nádherný výhled na údolí Val Claret a jezero. Všechny prostory rezidence jsou nekuřácké. Upozornění: ve středisku je povoleno parkovat pouze na vyznačených parkovištích.

StravaBez stravy.

UbytováníStudia s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC) jsou vybaveny TV (za poplatek) a vysavačem. Studio 4 tvoří obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, vysunovacím lůžkem pro dvě osoby a ložnicí oddělenou posuvnou zástěnou s vysunovacím lůžkem pro dvě osoby. Studia pro čtyři osoby mají balkon s panoramatickým výhledem. Studio 5 je tvořeno obývací místností s vybaveným kuchyňským koutem, lůžkem a dvěma vysunovacími lůžky a ložnicí oddělenou posuvnou zástěnou s vysunovacím lůžkem pro dvě osoby.

Zájezd již není v nabídce...
Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria