Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Slunečné Pobřeží - Hotel Mercury

Bulharsko, Slunečné Pobreží - informace o destinaci
F
FB
F
Tisk
Termín 11. 08. - 19. 08. 2018
Délka zájezdu 9 dní
Cena od:22.990 Kč
Typ zájezdu: Golfové zájezdy
Pobytové zájezdy
Treking a Vysokohorská Turistika
Typ ubytování:Hotel
Hotel: Hotel Mercury
Doprava: Letadlo
Místo odjezdu: Praha
Strava: All inclusive
Číslo zájezdu:108-293-630
Last moment!
+ dárek pro vás!
Tento zájezd koupíte u nás stejně výhodně vč. všech výhod jako u CK:
Alexandria
A navíc od nás za nákup tohoto zájezdu dostanete zdarma poukázky na nákup v síti našich partnerů
v hodnotě 1.000 Kč
ALZAIKEAMarks and SpencerOBIOMVTesco

Podrobný popis

PopisPoloha: Hotel se nachází v oblasti Nabq, 5 km od mezinárodního letiště a 20 km od centra Naama Bay, 700 metrů od pláže. Hotel zajišťuje pravidelnou kyvadlovou dopravu pro své hosty na pláž. Pláž: Písečná pláž se nachází cca 700 m od hotelu. Na pláž jezdí hotelový bus zdarma. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA . Potápěčské centrum za poplatek. V baru na pláži lze čerpat all inclusive program. Vybavení: pro své hosty na pláž. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby a v recepci (za poplatek), hlavní restaurace, čínská, rybí a japonská restaurace, lobby bar, bar na pláži, bar u bazénu, dva bazény (jeden klidný pro relaxaci a jeden se skluzavkami), bazén pro děti (slunečníky a lehátka zdarma), tenis, stolní tenis, fi tness, plážový volejbal, kulečník, sauna, masáže, diskotéka, animační programy, dětský klub, amfi teátr. Do centra Naama Bay jezdí shuttle bus zdarma. Doporučujeme: Příjemný hotel s velmi přátelskou atmosférou a pozorným personálem, ke kterému patří pěkná pláž, umožní kvalitní dovolenou v oblíbeném letovisku.

StravaSlužby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), dopolední a odpolední občerstvení, zmrzlinu pro děti v určené hodiny, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00–24:00 h.

UbytováníModerně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, chladničkou, telefonem, trezorem. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Zájezd již není v nabídce...
Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria