Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Další služby pro Vaší spokojenou dovolenou


Parkování na letišti

Přijeďte na letiště pohodlně vlastním vozem a my se postaráme o Vaši bezstarostnou dovolenou. Máme pro vás připravené parkování přesně dle vašich požadavků na zabezpečení, komfort a rozpočet. Zeptejte se nás na více informací. Rádi vám zajistíme parkování na letišti.


Zájezdy na splátky

Kterýkoliv ze zájezd z naší nabídky dovolené (mimo vybraných last minute zájezdů s odjezdem do 48 hodin) si můžete zakoupit na splátky.

 

Psí hotel

Pomůžeme Vám zajistit pro Vaše čtyřnohohé přátele pohodlné ubytování během Vaší dovolené v jedno z vybraných partnerských hotelů. Vaší dovolenou si užije i Vás pejsek!


Dárkové poukázky

Pikud chcete udělar radost svým blízským dovolenou a navíte kam nebo kdy by na ní rádi vyrazili, stačí si prostřednictvím našeho call centra objednat dárkové poukázky pro nákup zájezdu z nabídky LASTMOMENT.CZ v nominální hodnotě 1.000, 5.000 a 10.000 Kč.

 

Cestovní pojištění

Většina zájezdů v naší nabídce zahrnuje základní cestovní pojištění pro pobyt na dovolené. Doporučujeme pro vybrané zájezdy uzavřít samostatné pojištění s větším rozsahem pojistného krytí, fungující asistnční službou a vyšším plněním v případě pojistné události. Naší operátoři vám rádi pomohou s výběrem pojištění vaší dovolené na míru.

 

Pojištění strona zájezdu

Součástí cestovního pojištění vaší dovolené Holiday Easy i je pojištění storna zájezdu.

 

Trajektová doprava

Prostřednictvím LASTMOMENT.CZ si můžete zarezervovat trajektovou dopravu po celé Evropě. Trajektové spojení nabízíme do zemí: Švédsko, Dánsko, Norsko, Island, Velká Británie, Korsika, Itálie, Sardinie, Elba, Chorvatsko a Řecko.

 

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria