Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Kam se vyplatí vyrazit na poslední chvíli na zimní dovolenou?

Kam se vyplatí vyrazit na poslední chvíli na zimní dovolenou?

Již za měsíc zde máme Vánoce a s tím i spojené období dovolených. Ačkoli mnozí lidé preferují svoji dovolenou do detailu dopředu naplánovat, najdou se i tací, kteří dávají přednost objednání dovolené na poslední chvíli. Právě pro ty jsme připravili několik tipů na last moment destinace, které jsou v zimě cenově nejvýhodnější a nejatraktivnější.

Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy jsou turisticky oblíbenou destinací po celý rok, avšak v zimě je dovolená na Kanárech obzvláště výhodná. Nejznámějšími ostrovy jsou v tomto ohledu Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote a Fuerteventura. Tenerife je největším z Kanárských ostrovů, přičemž zde se kromě relaxace na pláži nabízí i četné výlety do města Santa Cruz de Tenerife, Puerto de la Cruz nebo například La Orotava. Dominantou samotného ostrova je Pico de Teide, která je se svými 3718 metry nad mořem nejvyšší horou celého Španělska.

Fuerte Ventura

 

Kapverdy

Kapverdské ostrovy jsou dalším místem, které nelze nedoporučit. Zájezd na Kapverdy je oblíbený obzvláště v zimě, kdy zde panuje příjemná teplota 25 stupňů Celsia. Vyhledávané jsou zejména zájezdy na ostrov Boa Vista a ostrov Sal, které jsou zatím nejvíce turisticky rozvinuté a nabízí nadstandardní možnosti ubytování.

 

Spojené Arabské Emiráty

Spojené Arabské Emiráty jsou ideální volbou na zimní dovolenou, neboť zde panují letní teploty téměř neustále, a právě v zimně je ubytování v SAE obzvláště výhodné. K dispozici jsou majestátní čtyř – a pětihvězdičkové hotely se stravováním formou all inclusive, přičemž ceny na zájezdy do Emirátů začínají již na 8 000 Kč.

 

Rada na závěr

Ať si již vyberete jakýkoliv last moment zájezd, nezapomeňte si před cestou sjednat vhodné cestovní pojištění, které Vám v zahraničí pokryje veškeré nezbytné náklady na léky, ošetření a jiné nenadálé události.


Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria