Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Last Moment dovolená Tunisko

Pohráváte si s myšlenkou vyrazit někam na letní dovolenou za exotikou, ale nechcete utratit za takovouto dovolenou moc peněz? V případě, že vyrazíte do slunného Tuniska, tak získáte neskutečné množství zážitků, které jinde v Evropě nenaleznete a navíc za cenu, kterou byste vynaložili za dovolenou po Evropě. V naší široké nabídce lastmoment si jistě vyberou ti, kteří nechtějí šáhnout hluboko do kapsy, ale i ti nejnáročnější. Tunisko je obdivuhodná země, která má co nabídnout. Její rozmanitost láká všechny věkové kategorie.

Proč lidé převážně jezdí do Tuniska, je jasné. Jsou to především pláže a sluníčko. Milovníky různorodých pláží tato země rozhodně potěší neboť zde naleznete pláže jak s vysokými skalisky, tak i ty vhodné na koupání s dětmi, a to pláže písečné. Ty jsou mnohdy i několikakilometrové, osázeny slunečníky a lehátky. Tyto pláže se nachází především na jihu země. Pokud vás dlouhé slunění přestane po chvíli bavit, tak nezoufejte, protože na tuniských plážích se nikdy nebudete nudit. Místní si zde pro vás připravili různé atrakce. Velmi oblíbený je windsurfing, kánoi, šlapadla, skútr a velmi oblíbenou tuniskou zábavou je nechat se zapřáhnout na padáku za člun a vozit se na průzračným mořem.

Jestliže cestujete do Tuniska, jednoznačně si nesmíte nechat ujít výlet na Saharu! Díky tomuto jedinečnému zážitku budete mít možnost strávit dva dny na Sahaře, kde můžete zažít spoustu legrace v písečných dunách a povozit se na velbloudech. Kromě Sahary, která je nejvyhledávanější atrakcí, když jedete na dovolenou do této země, tak v Tunisku je také spousta jiných krás, které můžete spatřit. To mohou být tuniské oázy anebo solná jezera. Velký zážitek si pro vás připravila Matmata, která je proslulá tím, že lidé zde žijí pod zemí a byly zde dokonce vystavěny i podzemní hotely, které můžete vyzkoušet.

Jednoznačně nejznámější destinací pro letní dovolenou v Tunisku je ostrov Djerba. Ročně sem s Lastmoment zavítá spousta spokojených klientů. Tento největší ostrov severní Afriky je významný úhlavně díky svým dlouhým plážím, neustále hřejícímu sluníčku, ale také mnoha turisty. Stále více začíná být oblíbený oblíbený ostrov Zarzis. Ten leží přímo naproti Djerby a může se pochlubit větší čistotou a ne příliš přeplněnými plážemi plných turistů.

Z oblasti severního Tuniska mezi turisty převládá Hammamet. Je zde velké hotelové zázemí a toto město je proslulé především tím, že jsou postaveny ve velmi moderním stylu. Dalším oblíbeným místem pro dovolenou je Sousse, které vyniká hlavně mnoha zahradami a ovocnými sady. Je to poměrně rušné město, takže pokud vyrážíte s partou přátel, lastmoment vám tuto destinaci rozhodně doporučuje. Můžete se zajet podívat také do nedalekého Monastiru, což je přístavní město, které skýtá dlouhou historii. Tomu svědčí také početná muzea, kláštery a významné je mauzoleem tuniského prezidenta.

Nabídka různých zájezdů a dovolených je v Tunisku velmi široká a nabízí pro každého něco. Pokud své přání svěříte cestovní kanceláři lastmoment, tak si užijete dovolenou svých snů!

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria