Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Last Moment dovolená Slovensko

Nabídka zahraničních dovelených vás příliš neláká? Nejste zastánci pařáků a spálené pokožky? Navíc nemáte dostatek finančních prostředků, abyste mohli strávit dovolenou někde na exotické pláži? Potom Vám doporučujeme se vydat na Slovensko. V případě, že naši krásnou vlast již máte procestovanou, naši „bratři“ na Slovensku vás zcela jistě nezklamou. A že toho mohou mnoho nabídnout se můžete přesvědčit, když se podíváte na stránky Lastmoment s nabídkou těchto zájezdů.

Jestliže se tedy chcete vydat do zahraničí, tak můžete levně na Slovensko. Ačkoliv to může znít paradoxně, protože mnozí občané Slovensko za zahraniční stát ani neberou. Jsou to naši sousedé, kterým máme nejblíže. Tím nemyslíme pouze vzdáleností, ale také velkou podobností cizího jazyka, podobností cen, ale také kultur. Češi mají Slovensko velmi rádi. Dokazuje to i fakt, že po Chorvatsku je to druhá nejnavštěvovanější země vůbec. Takže zde můžeme vidět, že exotika není u Čechů na prvním místě.

A ptáte se co vše Vám může Slovensko nabídnout? Jednoznačnou odpovědí jsou hory. Ano, sem vyráží spousta turistů na zimní, ale i letní dovolenou. Nejoblíbenější jsou převážně Vysoké a Nízké Tatry, Malá Fatra a Slovenský ráj. V počtu a rozsahu sjezdovek se od České republiky jednoznačně liší. Tyto hory jsou vyšší a celkově lyžařských středisek je mnohem víc. Nevyráží sem jen lidé z Čech a ze Slovenka, avšak také z Maďarska, Polska nebo taktéž Litvy, Lotyšska a Estonska. Hory však nejsou destinací pouze pro zimní dovolenou. Stále více lidí se zajímá o tzv. aktivní dovolené, kde mohou sportovat nebo si „aktivně zrelaxovat“. Tím rozumíme načerpání nových sil v podobě čerstvého horské vzduchu. Slovenské hory vhodné pro pěší letní turistiku, ale také pro větší dobrodruhy a to v podobě například lezení po skalách až po výlety balonem a skoky padákem.

Nejen hory jsou slovenskou dominantou. Slovensko může také nabídnout vysoce kvalitní a uznávané lázně. Lastmoment může jen potvrdit, že kvalita a oblíbenost slovenských lázní stále více stoupá. Je to hlavně díky neustálým investicím, které do této oblasti proudí. Na Slovensku můžete najít četné termální prameny, kterých využívá téměř 40 termálních koupališť. Ty jsou provozu většinou po dobu celého roku. Můžete tak z lyží skočit přímo do vyhřátého termálního bazénu. Tyto bazény ocení především rodiny s dětmi. Většina těchto termálů má vystavené v okolí moderní komplexy, kde se můžete ubytovat. Ty jsou v podobě luxusních hotelů (pokud chcete strávit romantický lázeňský víkend) anebo jestliže chcete pojmout Vás pobyt tradičně, tak v nabídce jsou také kempy. Mezi nejoblíbenější lázně patří především Podhájska, Velký Meder, Štůrovo, Piešťany, Bojnice a mnohé další.

Za zmínku stojí také navštívit překrásné hrady a zámky, z nichž nejznámější je zámek Bojnice, který ročně navštíví tisíce turistů z celého světa. Dalšími velmi oblíbenými hrady jsou například Kežmarský hrad a Trienčanský hrad. Samozřejmostí je také sídlo slovenského prezidenta – Bratislavský hrad, který se tyčí na vrcholu krásného města Bratislavy. Pokud budete poblíž, tak Lastmoment Vám doporučuje podívat se do tohoto krásného hlavního města.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria