Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Last Moment dovolená Rakousko

Jestliže jste si mysleli, že v Rakousku můžete pouze lyžovat, tak jste se velmi mýlili. Tato země nabízí neuvěřitelné množství možností, o kterých jste ani neměli tušení. Tento jižní soused České republiky je velmi oblíbený, a tak se není divit, že patří mezi 7 Čechy nejvíce navštěvovaných zemí. Rakousko je ideální zemí na zimní radovánky, ale krásně si zde můžete odpočinout také v letním období. V Rakousku na dovolené navštívíte jedny z nejkrásnějších hor v Evropě, ale také malebné horské údolí s průzračně čistými jezírky, které dováří dokonalou vysokohorskou atmosféru. Naše cestovní kancelář lastmoment zná ty nejkrásnější místa a nabízí je právě Vám!

Za čím jezdí  turisté nejvíce jsou bezpochyby rakouské Alpy, které si získávají stále větší oblibu. Důvodem proč Češi dávají přednost Rakousku před domácí zimní dovolenou je především ten, že v Rakouskou jsou mnohem lepší sněhové podmínky a také kvalita služeb. Po lyžování si můžete odpočinout v relaxačních centrech, které jsou poslední dobou již součástí téměř každého typu ubytování v Rakousku. Od naší republiky jsou Alpy kousek a navíc po rakouských dálnicích jste na místě velmi rychle. Lyžařské střediska jsou vysoce luxusní a perfektně upravované. Co turisty láká především jsou délky tamních sjezdovek, které jsou mnohdy i v několik desítkách kilometrů. Počasí na těchto zasněžených vrcholcích je převážně slunečné, takže díky alpskému slunečnímu záření můžete také nachytat ten správný bronz anebo se jen tak po náročném lyžování opalovat na vrcholcích hor se sklenkou něčeho dobrého. Mnoho těchto středisek disponuje také množstvím běžeckých tratí.

Mezi ty nejoblíbenější lyžařská střediska v Rakousku patří především Nassfeld, který je Rakušany vnímám jako nejlepší. V tomto 110 km sjezdovkami dlouhém středisku se střídají jak prudké sjezdy, tak i mírnější úseky, tak si na své přijde každý lyžař. Je oblíbené také díky tomu, že odsud máte rozhled nejen na nejvyšší horu Rakouska Grossglockner, ale také na severní část Itálie a Slovinska. Tím pádem se zde mísí téměř všechny kultury. Můžete zde tak ochutnat všechny tyto tři kuchyně. Dalším velmi oblíbeným střediskem je Zell am See, kde můžete lyžovat po celý rok v blízkosti nedalekého ledovce Kitzsteinhorn. Toto středisko uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V neposlední řadě Lastmoment doporučuje také velmi oblíbené středisko bad Gastein, který je rájem nejen lyžování, ale všech zimních sportů.

V Rakousku si však můžete také vychutnat krásnou letní dovolenou. Pokud Vás neláká horké slunce a spálená pokožka, ale více si zrelaxujete příjemným pobytem v horách, tak neváhejte a využijte naší široké nabídky Lastmoment. Rakousko je zemí jako stvořenou pro vysokohorskou turistiku. A přírody si zde můžete užít například v nádherných národních parcích.

Pokud se Vám přece jen zasteskne po rušnějším životě, tak se můžete vydat do hlavního města Rakouska, do Vídně. Doporučujeme vám toto město Mozarta, opery a umění. Pro milovníky historie je jako stvořené.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria