Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Last Moment dovolená Maďarsko

Stále netušíte proč vycestovat právě do Maďarska? Lastmoment se Vám pokusí na tuto otázku odpovědět, protože víme, že právě v Maďarsku je spousta krásných objektů, které stojí za to navštívit. Tato země je opět v módě. Jistě si vzpomenete, jak se do Maďarska jezdilo pro džíny, které byly téměř nedostupné. I dnes je tato země opět v kurzu a stále má co nabídnout.  Nabízí téměř vše, po čem toužíte. Pokud jste milovníky slané vody a obrovských mořských vln, tak jsme si jisti, že dovolená v Maďarsku je stvořena přímo pro Vás! Zalíbí se tady určitě aktivním lidem, kteří se věnují například horolezectví anebo pro milovníky vysokohorské turistiky. Země je sice převážně nížinná, hory můžete nalézt pouze v okrajových částech při hranicích a to zejména se Slovenskem., kde se také tyčí nejvyšší hora Maďarska Kékes. Jak jsme uvedli, tak toto místo je vhodné spíše pro turistiku, protože v celkově v Maďarsku se sníh moc nedrží. Pokud tedy chcete na své dovolené načerpat energii a čerstvý horský vzduch do svých plic, tak neváhejte a vyrazte na dovolenou do Maďarska s Lastmomentem!

Jestliže Vás Maďarsko zklamalo absencí horského sněhu, ale rádi byste do této země i přesto rádi zavítali, tak si určitě budete moci z čeho vybírat. Zde tady nalézt jak kulturní a společenské vyžití v podobě koncertů, festivalů, folklórních slavností a především sportovních aktivit. Maďarsko je vhodné pro milovníky rybaření, ale i koupání. Příjemné podnebí a rozmanité cyklostezky lákají cyklisty z celé Evropy. Pokud jste větší šílenci, můžete se na vaší dovolené v Maďarsku těšit také na lety balónem, seskoky padákem, létání na rogalu, windsurfing, jachting, vodní lyže nebo ježdění na nádherných koních. V hlavním městě, ale nejen tam můžete zkusit krásnou historickou jízdu kočárem s koňmi nebo jízdu historickým vláčkem. V neposlední řadě bychom neměli opomenout světoznámě vyhlášené maďarské lázně.

Jedním z nejvyhledávanějších míst v Maďarsku je bez pochyby jeho hlavní město Budapešť. Toto město má malebnou polohu a harmonický velkoměstský vzhled. Naleznete zde nejrůznější obchody, kavárny s vynikajícími zákusky, ale také typicky historické nebo naopak velmi moderní hotely. Orientovat se v tomto městě je velmi jednoduché. Pokud jste milovníky kultury, tak budete velmi příjemně překvapeni, jakým množstvím památek Budapešť disponuje. Mezi ně patří například spousta muzeí, parlament nebo Budínský hrad. Celé Maďarsko, ale především Budapešť je velmi proslulý množstvím kvalitních lázní. Jen v Budapešti vyvěrá více než 100 léčivých minerálních pramenů. Mezi ty nejoblíbenější patří Královské lázně a jeskynní systém pod Budínem. Například v Gellertových lázních Vám nabídnou perličkové koupele anebo opalování zcela nazí na terase.

Zcela jistě bychom neměli opomenout maďarské jezero Balaton, které je mezi Čechy tou nejrozšířenější destinací. Voda má příjemnou teplotu a je čistá, mnohdy je srovnatelná s některými moři. Jen na rozdíl od moře vám zde nehrozí žádný mořský ježek a podobní živočichové, kteří mohou být problémem hlavně pro děti. Je zde spousta vodních aktivit a v okolí pobřeží lze také nalézt různé zábavné programy nejen pro děti, ale také například pro mládež nebo naopak seniory. Zkrátka dovolená v Maďarsku může být velmi obsáhlá a vy si můžete vybrat, jak ji chcete strávit

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria