Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Last Moment dovolená Španělsko

Pokud máte rádi jižní temperament a zbožňujete horké španělské noci v rytmu svůdného flamenga, tak jste na správné adrese! Lastmoment vám nabízí několik typů zájezdů, které můžete do Španělska podniknout. Jestliže vás láká moře, slunce a odpočinek, tak jižní Španělsko pro Vás bude to pravé. Pokud chcete poznat nejznámější města Španělska, jako je Madrid nebo Barcelona, tak můžete využít naší nabídky lastmoment poznávacích zájezdů. Z naší nabídky si vybere opravdu každý!

Tato země je na evropské poměry docela velká a dostupnost do ní není náročná. Největší počet turistů sem míří hlavně v létě, kde navštěvují hojně především jižní pobřeží u Středozemního moře. Tato země je nádherná také na jaro, kde můžete naopak navštívit vnitrozemí a vychutnat si krásu španělských květin. Španělsko je zemí, která nabízí tolik možností, že je až nemožné si zde nevybrat to, co by vás zajímalo. Jestliže jste milovníky dobrého jídla a pití, tak tato země je pro vás jako stvořená. Je vhodná také pro ty, kteří mají rádi romantiku a chtějí si se svou drahou polovičkou užít nezapomenutelné chvíle za zvuku španělských serenád či horkokrevných rytmických tanců, která Vás přivedou do varu.

Z nejznámějších destinací, kam se můžete v létě vydat je především jižní Andalusia. Hlavním městem této oblasti je Sevilla, která si Vás získá hlavně díky historickým budovám, které mají nezapomenutelnou španělskou architekturu. Pláže zde jsou nádherné a všude kolem panuje uvolněná a přátelská atmosféra, která je ovlivněna hlavně tamními velmi milými a temperamentními lidmi.

Jako další oblíbená destinace je velmi často navštěvována Mallorca, která je největší z Baleárských ostrovů. Své turisty si získala především příjemným podnebím a průzračným mořem. Jsme si jistí, že pláže na Mallorce uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Všude v okolí rostou pomerančovníky a citronovníky. Nemůžete se však nechat zmást, že tato oblast působí tropicky. Lze zde nalézt také chladnější borovicové lesy.

Pokud vás příliš neláká válení se na pláži, ale raději objevujete krásy historických a velkých měst, tak to musí každopádně zavítat do Madridu. Toto město je mnohdy neprávem opomíjeno. Toto město je typické rozsáhlou zelení a početnými historickými stavbami. Na druhou stranu zde nenaleznete jen historické budovy, ale může se pochlubit také moderními mrakodrapy a především bouřlivým nočním životem. Dalším městem, které lze využít k pestrému nočním u životu je Barcelona. Toto druhé největší španělské město je snad nejznámějším a nejdůležitějším v celém Španělsku i navzdory tomu, že není městem hlavním. Velmi proslulé jsou architektonické památky, Gaudího muzeum, Gotickou čtvrť. Významné jsou také restaurace, bary a noční kluby.

To co jsme Vám zde uvedli, není zdaleka všechno, co tato rozsáhlá země nabízí. Vybrali jsme pouze výčet toho turisticky nejoblíbenějšího, ale Španělsko skrývá mnohem víc. Je zde pro každého něco.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria