Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Last Moment dovolená Itálie

Dovolenou v Itálii si lidé oblíbili již z mnoha důvodů. Hlavním důvodem je dobrá dopravní dostupnost. Většina lidí cestuje do Itálie autem nebo autobusem. Vzhledem k tomu, že Itálie je členem EU, tak můžete cestovat pouze na platný občanský průkaz. Pro řidiče platí, musí mít národní řidičský průkaz.

Itálie nabízí vše pro milovníky zimních sportů, zároveň má spoustu krásných čistých pláží pro ty co do Itálie cestují v létě a milují slunce a moře. Pro ty, které zajímá historie a umění, je dovolená v Itálii to pravé .

Pokud nevíte kdy přesně svou dovolenou naplánovat, není problém využít lastmoment dovolená, kdy můžete odjet ze dne na den.   

Co se týče zimní dovolené, tak lastmoment Itálie je to pravé. V italských Alpách si bezvadně zalyžujete a pokud jezdíte na snowbordu tak si Vás budou ještě více vážit, většina italů totiž jenom lyžuje a proto když někoho vidí na snowbordu, tak ho obdivují. U lanovek nestojí zástup lidí, lanovky jezdí prázdné.

Lastmoment dovolená v Itálii můžete strávit i v létě. Itálie nám může nabídnout písečné a oblázkové pláže. Ubytovat se můžeme v soukromí, apartmánech, penzionech či hotelích.

Itálie láká turisty, také svou vynikající kuchyní, která je třetí nejlepší na světě. V jejich jídelníčku naleznete spoustu ryb, zeleniny, těstoviny.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria