Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Last Moment dovolená Česká republika

Hlavní výhodou dovolené v ČR je to, že nemusíte cestovat tisíce kilometrů a tento čas můžete strávit poznáváním nových míst. Odpadají Vám i čekací doby na letištích, před odbavením nebo když má letadlo zpoždění apod.

Lastmoment dovolená v ČR neboli zařízení dovolené na poslední chvíly není problém, protože v tuzemsku se vždycky nějáké místo najde oproti například lastmoment dovolené v zahraničí.    

Dovolenou v České Republice nemusíte plánovat dlouho do předu. Pro Českou republiku je nejlepší lastmoment dovolená.

Vždy když jste jeli na dovolenou do zahraničí, měli jste problém s jazykovou bariérou, to se Vám v České Republice nestane. To stejné platí i pro lékařskou péči, v případě že na dovolené onemocníte a jste v zahraníčí a nejste pojištění může se Vám zdravotní péče prodražit.

Česká Republika Vám může nabídnout spoustu krásných míst. Pro zimní lastmoment dovolenou jsou ideální Krkonoše, Jizerské hora, Jeseníky, Beskydy, a spoustu dalších. Pro milovníky letní dovolené máme lastmoment dovolenou u přehrady Lipno, Vranovské přehrady, apod. Všechny přehrady v České Republice nabízejí ubytování v kempech, penzionech či hotelích. Každý si najde to co potřebuje

Po České Republice je spoustu cyklistických stezek ale také turistických stezek, pro ty kteří rádi objevují nová místa jsou tyto stezky ideální.

Svou dovolenou můžete také zaměřit na historii, kterou má Česká republika bohatou, na seznamu kulturního dědictví UNESCO  má Česká republika 13 památek. Pokud si například vyberete lastmoment dovolená jížní čechy, tak můžete navštívit známý Zámek Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov a další.

Praha jako patří k turisticky  nejvyhledávanějším místům v České republice. Je to centrum kultury, najdeme zde spustu divadel, výstavyšť, muzeí, koncertních sálů, apod.

Česká republika má spoustu krásný míst, proto otázka není Proč? trávit dovolenou v České republice ale Kde?  Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria