Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená v Egyptě

Egypt je zemí, která převládá v oblíbenosti, co se týče arraských států. Turistický ruch nebyl ani velmi ohrožen velkými politickými nepokoji, které v zemi do nedávna panovaly. Není divu, protože v této překrásné zemi si přijde na své téměř každý. Nyní je situace v Egyptě klidná a nehrozí žádné nebezpečí. Můžete se tedy bez jakýchkoliv obav vydat do této neuvěřitelně krásné země. Egypt nadchne každého návštěvníka. Ať už jste tedy lenochem a chcete si na Vaší dovolené především zrelaxovat a hodit všechny starosti za hlavu, tak jsme přesvědčeni, že právě v Egyptě toho dosáhnete. Nádherné písčité i oblázkové pláže jsou důkazem toho, proč je Egypt tak oblíbený. Pro milovníky přírody, především tedy té podmořské, se v Egyptě skrývá spousta krás v podobě korálových útesů. Podmořský svět si můžete prohlédnout s potápěcími brýlemi a již pouhým šnorchlováni uvidíte, to co jste doposud zatím viděli jen v dokumentárních filmech. Pro milovníky dobrodružství je zde na každém rohu možnost potápět se s profesionály, kteří Vás vše potřebné naučí a potápění se tak může stát vašim velkým koníčkem.

 

Kam vyrazit v Egypt

Jestliže nejste ten typ, co se rád válí na pláži a raději aktivně něco objevuje a podniká dobrodružné výlety, tak skvělým tipem pro Vás je Káhira. V hlavní části jsou soustředěny všechny významné úřady, turistická centra, ale také vynikající restaurace a obchody s nejrůznějším zbožím. Centrum toho města je velmi rušné a zaručujeme Vám, že se zde rozhodně nudit nebudete. V Káhiře si rozhodně nesmíte nechat ujít Egyptské muzeum, které je proslulé mumií. Avšak tou nejpodstatnější části, která se nachází v této oblasti Egypta jsou pyramidy v Gíze. Gíza je součástí Káhiry, která je na západní části řeky Nil. Tato oblast sloužila jako královské pohřebiště. Říká se, že pokud jste v Egyptě a tedy hlavně v oblasti Káhiry a neuvidíte pyramidy, tak je to to samé jako kdyby jste v Egyptě ani nebyli. No přiznejte, kolik z Vás na dovolené jen tak uvidí jeden ze sedmi divů světa.

 

Plavby lodí a pyramidy v Egyptě

Pro další aktivní návštěvníky nenabízíme pouze typické letní dovolené, ale můžete využít také nabídky lastmoment, která je zaměřená a plavby lodí po Nilu. Ačkoliv pyramidy mají jistě své prvenství, mnozí ani netuší, kolik krásy se skrývá právě u břehů Nilu. Jsou to hlavně obrovské chrámy. Pro ty, kteří chtějí zažít adrenalin, tak lastmoment nabízí také v rámci dovolené výlety do pouštní Sahary, kde se můžete projet na čtyřkolkách v písku  poté zakotvit v krásném hotelu s oázou.

 

Egypt a jeho letní destinace

Nejvíce je ale Egypt navštěvovaný hlavně pro své překrásné pláže a velmi teplé podnebí. Mezi nejoblíbenější destinace patří Sharm el Sheikh. Není divu, protože oplývá krásnou přírodou a a korálovými útesy. Během velmi krátké doby zde byly vystaveny luxusní hotely a golfové resorty, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Vedle Sharm el Sheiku je to turisticky velmi oblíbená Hurghada. Do této destinace mohou vyrazit na dovolenou jak rodiny s dětmi, tak důchodci na aktivní dovolenou. Navíc zde všude panuje vynikající atmosféra, která je typická pro arabský svět v podobě mešit a historických bazarů.

Pokud jste ještě váhali a nebyli jste si jistí, zda Egypt je ta správná destinace, pevně věříme, že jsme Vás přesvědčili a vy se tak budete těšit na vaši letní dovolenou v Egyptě s Lastmoment!

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria