Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko


Last moment a dovolená v Bulharsku je pro lidi lákavá hlavně tím, že v Bulharsku je levně. Před několika lety, nebylo Bulharsko příliš známé a proto ceny za jídlo a ubytovaní se držely dole aby nalákali turisty. Od té doby se sice zdražilo ale na české poměry je to stále levné. Pokud využijete last moment dovolené v Bulharsku nebudete litovat.

Podnebí je zde kontinentální, proto v létě je zde teplo a v zimě chladno. Proto mnoho turistů využije last moment v Bulharsku jak v létě, tak v zimě.

Další výhodou je vzdálenost. Pokud si koupíte zájezd Last moment do Bulharska, CK využívají na přepravu osob leteckou dopravu a nebo autobusovou. Pokud se rozhodnete dopravit se sami do Bulharska, není to problém.

Dovolená v Bulharsku je to pravé pokud hledáte krásné pláže a čisté teplé moře. V létě má moře až 27 °C. Většina pláží je písečná a s pozvolným vstupem do moře, takže ideální pro rodiny s dětmi. Pláže nejsou placené, pouze lehátka a slunečníky.

Výhodou je zde také jazyk. V některých letoviskách se domluvíte i česky a pokud ne velice rychle si osvojíte bulharštinu a pochopíte co Vám někdo říká. Last moment dovolená v Bulharsku má spoustu pozitiv.   

Last moment dovolená v Bulharsku nemusí znamenat pouze moře a pláž, dovolenou v Bulharsku můžete také strávit procházkami či tůrami po krásné krajině. Nebo po památkách, kterých má Bulharsko také hodně. Bulharsko patří k jednomu z nejstarších evropských států. Může se také pochlubyt národním park Pirin a biosférickou rezervací jezera Srebma, které jsou zařazeny do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Z nabídky last moment dovolená v Bulharsku si určitě vyberete.     

Bulharsko je od roku 2007 součástí Evropské Unie, pro turisty je to velká výhoda, odpadá jim starost s pasem a mohou cestovat na občanský průkaz.  
Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria