Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Last moment dovolená 2015

Letní dovolená 2015 začíná na Last Moment. Milujete poznávání jiných zemí a když se řekne cestování, tak najednou ožijete a představujete si sami sebe jak ležíte na pláži nebo podnikáte různé zajímavé výlety v cizích zemích? Pokud ano, tak Last moment je tady právě pro vás. V naší nabídce si najde ideální zájezd opravdu každý bez rozdílu věku, preferencí či finanční náročnosti. Last moment zahrnuje velký komplex zájezdů. Vyberete si zde, pokud jste milovníky moře a rádi si užíváte krásných chvil se svou drahou polovičkou s plnem romantiky. Pro vás je tady nepřeberné množství zájezdů do zemí na jihu Evropské unie nebo pokud Vás láká něco exotičtějšího a Evropa je pro Vás malá, tak si můžete vybrat také z široké nabídky zájezdů z celého světa. Na druhou stranu také ti, které nebaví válení se na pláži a nudné nicnedělání, tak mohou využít ze služeb Lastmomentu! Nabízíme široké množství aktivní dovolené, kde můžete provozovat různé sporty jako cyklistiku a lyžování nebo jen tak vyrazit někam za zábavou a pořádně se odvázat. Pokud ani jedna z nabídek vám není příliš blízká, tak nezoufejte! Lastmoment nabízí také obrovské množství eurovíkendů a poznávacích zájezdů nejen po Evropě. A nakonec, jestliže jste vyznavači naší krásné české a moravské krajiny, tak vy si přijdete také na své, protože Lastmoment si je moc dobře vědom, jakou krásnou přírodu a krajinu v naší zemi máme.

 

Tuzemská dovolená v České republice

Pokud jste velkými patrioty naší země, tak jsme si jistí, že z naší nabídky dovolených si zajisté vyberete. Máme v nabídce několik horských nebo letních chat a chalup, kde můžete strávit příjemnou a klasicky českou dovolenou. V létě můžete odjet například do malebných jižních Čech k přehradám a festivalům. Nebo můžete vaši dovolenou strávit v krásné a prosluněné jižní Moravě na malé chatičce. Můžete objevovat krásy Moravy například na kolech po stezkách vinařských cyklotras. V zimě naopak nabízíme spoustu zájezdů a dovolených po našich větších i menších lyžařských středisek. Máme v nabídce spoustu apartmánů a chalup, které uspokojí jak ty, kteří chtějí ušetřit, ale také ty náročnější.

 

Slovensko 2015

Pokud nechcete příliš daleko, ale přesto chcete vyrazit do zahraničí, tak můžete vyrazit za našimi „bratry“ na Slovensko. Slovenská krajina je balzámem pro oči. Na severu je tato země hornatá a jih tvoří nížiny. Pokud půjdete na východ, tak tam je země ještě více zvlněná a tvoří ji kopce. Pokud pojedete na Slovensko, tak byste se měli určitě vydat objeovat krásy Vysokých Tater, které patří k jedněm z nejkrásnějších hor ve Střední Evropě. Zde za zmínku stojí národní slovenské parky jako je například Malá Fatra nebo Nízkké Tatry.

Maďarsko - Dovolená Made in Hungary

Slovensko a celá slovenská kultura se dá považovat za zemi velmi podobnou té české, tak pokud byste chtěli vrazit někam do opravdového zahraničí, ale nechcete jet příliš daleko, ať už z důvodů těch, že nechcete trávit dlouhou dobu v autě nebo autobuse, tak v tom případě je pro Vás jako stvořené Maďarsko. Tato země není daleko od České republiky, ale i přesto se zde nachází mnoho pamětihodností, které stojí za shlédutí. Pokud budete v Maďarsku, tak jednoznačně doporučujeme prohlédnout si hlavní město Budapešť. Za rekreací se naopak vypravte ke krásnému jezeru Balaton, kde v okolí naleznete také spoustu termálů, které jsou vhodné jak pro regenraci, tak i pro rodiny s malými dětmi.

 

Rakousko nejsou jen Alpy

V blízkosti našich hranic se nachází také malebné Rakousko. Pokud jste vášnivými lyžaři, musíme tuhle zemi jednoznačně doporučit. Nacházejí se zde nejlepší lyžařské střediska, které jsou blízko České republice. A rakouské Alpy jsou nejkrásnější v zimě, ale v i létě. V létě zde není příliš vedro a pokud tedy nejste vyznavači příliš teplého podnebí, tak se můžete do Rakouska vydat za pěší a horskou turistikou. V těchto oblastech naleznete velmi milé a příjemné lidi, kteří Vás velmi rádi pohostí. Na závěr vaší dovolené si můžete udělat výlet do Salzburgu anebo do historické Vídně, kde ochutnáte typickou vídeňskou kávu s tradičními kávovými dezerty.

 

Zájezdy do Chorvatska

Pro milovníky pláží a moří je tu velmi oblíbené Chorvatsko. V naší nabídce si můžete vybrat z velkého množství dovolených po všech koutech Chorvatska. Záleží pouze na Vás, zda si vyberete chorvatský hotel nebo budete chtít jet na dovolenou autem a bydlet ve útulném apartmánu či rekreačním domku v blízkosti krásně čistých chorvatských pláží. Chorvatsko láká především proto, že není daleko od České republiky a tím je dostupné všem. Je to ale především velmi krásná země, jejímiž hlavními symboly je azurové moře a nad ním tyčící se skála. Spousta lidí si myslí, že Chorvatsko už nemůže nic nabídnout, ale oprak je pravou. Je stále více vyhledávanou zemí a v poslední době vzorstl zájem hlavně o rekreační domky a apartmány v této zemi. Lze zde najít velké množství měst a i ostrovů, které jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Mezi nejoblíbenější destinace patří Split a Dubrovnik.

 

Půvabná dovolená v Itálii

Po Chorvatsku velmi oblíbenou destinací, hlavně také díky její vzdálenosti je Itálie. O této zemi se říká, že zde si najde každý něco. Milovníci válení se na láži, sportovci (jak už lyžaři, tak také cyklisté) anebo milovníci historie a poznávacích zájezdů. V naší nabídce Lastmoment naleznete všechny tyto druhy zájezdů, které můžete i různě zkombinovat s plážemi společně s navštívením krásného Říma nebo romantických Benátek.

 

Dovolená v Bulharsku

České turisty v poslední době velmi láká Bulharsko, které bylo velmi dlouho opomíjeno, ale získává si stále více na oblibě. Je to díky tomu, že pláže jsou krasně čisté a mnohé z nic se může chlubit modrou vlajkou. I vy zde můžete strávit krásnou a finančně nenáročnou dovolenou.

Řecké slunce, pohostinné Turecko

V poslední době velmi oblíbenou destinací se stává také Řecko. I přes všechny nepokoje, které v zemi panovaly, si Řecko neztratilo na popularitě. Doprava sem většinou probíhá letecky a to z důvodu toho, že ty nejžádanější místa se většinou nachází na ostrovech. Za zmínku také určitě stojí navštívit antické Athény. Jsme si jistí, že po dovolené s Lastmoment si tuto zemi jistě zamilujete i společně s jejími hodnotami jako je například vynikající řecké jídlo a pití. Velmi podobnou zemí Řecku je Kypr, kde se mísí řecká a turecká kultura. Život tady je ovlivněn silnými tradicemi a život zde je spojen s oslavami různých svátků. Kypr si Vás získá také nádherně průzračným mořem, bohatou faunou a florou a především teplým podnebím. S těmito zeměmi je také velmi často spojováno Turecko. To má však jinou mentalitu, i když v temperamentnosti obyvatel se tyto kultury v mohém velmi kříží. Turecko je branou do islámského světa plného orientu. Na památky, které se týkají antiky je ještě mnohem bohatší než kolébka antiky Řecko. Turecko disponuje krásnými plážemi, ale můžete sem také vyrazit za zábavou nebo za velmi levnými nákupy.

Viva la Espana - dovolená ve Španělsku

Pokud máte rádi tanec, moře a temperament, tak vám jednoznačně doporučujeme dovolenou ve Španělsku. Tato horká země vás zcela jistě dostane. Platí zde také pravidlo, že každý si zde najde, co má rád. Nachází se zde nádherné romantické pláže, kde můžete trávit přijemné večery ve dvou anebo sem vyrazit s partou kamarádů a vychutnávat si například párty na Ibize či v Barceloně.

 

Last moment hity - dovolená v Egyptě a v Tunisku

V naší Evropě se nachází spousta krásných a zajímavých míst, avšak pokud Vás láká spíše něco více exotičtějšího, ale přesto nechcete utrácet přiliš mnoho peněž a to už z hlediska ceny letu nebo délky letu, tak zvolte severoaftické země. V naší nabídce lastomoment naleznete velké množství zájezdů a dovolených do Egypta a Tuniska. I přes všechny politické nepokoje, které v Egyptě probíhaly, země neztratila na oblibě a její nádherné pláže a korálové útesy stále lákají mnoho turistů. A nejsou to jen tyhle čisté pláže, ale také turisticky oblíbené pyramidy nebo výlety do pouště.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria