Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Exotická Kuba – zájezdy na Kubu - léto 2011

 

Přátelští a ochotní lidé. Krásná příroda. Čisté, tyrkysové, průzračné moře. Prázdné pláže. Tohle vše Vám nabízí exotické zájezdy na Kubu.

Dovolená na Kubě

 

Na dovolené na Kubě najdete vše, co vás napadne, a zřejmě i to, co by vás nikdy nenapadlo. Jako by se svět rozhodl zanechat na tom malém ostrůvku kousek vzpomínky na všechny doby, které kdy prožil.

 

Při průjezdu této exotické země si můžete prohlídnout krajinu krásně zelenou a hustou, dále si projedete červenou oblastí kde je slunce vidět v těch nejasnějších barvách. A za chvíli jste v horách, projíždíte klidnou oblastí, krajinou téměř neobydlenou. Až přejedete přes hory, čeká na vás modrozelená Kuba. Nekonečný modrý obzor Karibského moře, lemovaný nejvyššími vrcholy pohoří Sierra Maestra. Jak pokračujete dál k západu, objevujete stále nové scenérie, a ani jednou se vám nepodaří říct si: „Jo, tak tohle už jsem tady viděl“ nebo: „Hm, tak tady je to podobný jako….“ Tohle vše dovolená na Kubě nabízí.

 

Last minute zájezdy na Kubu

 

Na 111 000 km² rozlohy Kubánské republiky objevíte spoustu protikladných světů a bude záležet pouze na vás, kterou tvář exotické Kuby se rozhodnete vnímat nejintenzivněji. Tato exotická dovolená na Kubě a místní nezapomenutelná atmosféra se vám vryje do paměti už navždy. Vyberte si last minute zájezd na Kubu a poznejte Kubu hned teď!

 

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria