Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Lázeňské a relaxační pobyty 2010/2011

Vodoléčba, masáže a starobylé thajské léčebné postupy jsou jen některé z lázeňských procedur nabízené hostům luxusních hotelů po celém světě.

 

Grand Wailea - Waldorf Astoria v Maui na Havaji

V Grand Wailea si hosté mohou dopřát omlazující lázeňskou léčbu, která spojuje starobylé východní Thalasské terapie a havajské filozofie. Lázně Grande se může pochlubit 4.600 čtverečních metrů, palác shovívavost, který nabízí více než 100 různých způsobů léčby, z nichž mnohé obsahují místními vypěstované Havajské složky. Hosté si mohou dopřát v lázních v vodoléčbu, která nabízí pět vodních aromatických koupelí pro uklidnění mysli, těla i ducha. Samozřejmě palác dále nabízí masáž Lomi Lomi, po které následuje zábal celého těla a nohou, který využívá léčivých rostlin Havaje.

http://www.lastmoment.cz/zajezd/usa/perly-havajskych-ostrovu-d3176480

 

Les Fermes de Marie le Lodge Park v Megeve, Francie

Město Megeve známé pro golf a lyžování, zasazené ve francouzských Alpách, je pulsující v zimě i v létě. S designovým nábytkem, otevřenými krby a rustikálními doplňky se dotkne každého. Je to nádherný atmosférický hotel. Po dni stráveném na svazích nebo po pěších túrách přes Alpy, si hosté mohou vychutnat jednu z výjimečných procedur, kde jsou k dispozici například koupele na míru a masáže pro tělo.

http://www.lastmoment.cz/zajezd/francie/le-rousse-hotel-santa-maria-d3077841

 

Hyatt Regency v Hua Hin, Thajsko

Hosté si zde můžou vychutnat svěží pláže a osm bytových lázeňské apartmá s 18 exotickými lázeňskými pokoji, dále úžasný klid a bazén pro relaxaci, také jógu a meditace. Barai nabízí specializované lázeňské programy, které jsou spojeny se starověkými thajskými léčebnými postupy s nejlepšími postupy ze západní terapie, zaměřené v thajské víře a pro udržení vitality a rovnováhy čtyř elementů.

http://www.lastmoment.cz/zajezd/thajsko/horizon-karon-beach-resort-spa-d2973199

 

Dubaj Marine Beach Resort, Spojené arabské emiráty

Vlastní jedinečnou soukromou pláž, která nabízí rozlehlou krajinu a rozsáhlé rekreační možnosti. Uvnitř tohoto pěti-hvězdičkového hotelu se nacházejí Aroma lázně určené k uklidnění a rozmazlování se. Hosté si mohou vybrat z rozmanité spektra léčebných možností, od holistické aromaterapie, reflexologie, k detoxikaci a zábalů z mořských řas.Masáž horkými kameny využívá teplé kameny s éterickými oleji k povznesení a uvolnění těla.

http://www.lastmoment.cz/zajezd/spojene-arabske-emiraty/dubai-marine-beach-resort-spa-d3090416

Le Sirenuse v Positano, Itálie

Tento malý, ale elegantní lázeňský hotel je provozován Sersalovou rodinou. V každém ze 63 pokojů se budete cítit jako doma. Kosmetické výrobky z Linie d'Italie jsou prezentovány na hosty při příjezdu a Aveda Concept Spa nabízí řady procedur, jako "Karibik terapie" v péči o tělo, která zahrnuje tělový peeling, zábal i masáž.

http://www.lastmoment.cz/zajezd/italie/olbia-melia-olbia-resort-od-2010-geovillage-sport-wellness-resort-d3080823

 

Blue Palace Resort & Spa na Krétě, Řecko

Kréta, známá pro své přírodní krásy a romantickou krajinu, je největším ostrovem Řecka. Se 106 bazény, pěti restauracemi rozkládajícími se na 2.000 čtverečních metrech lázní, uspokojí svým více než luxusním pojetím všechny cestovatele. V hotelových lázních, si hosté mohou vychutnat výhled na Středozemní moře a zároveň být léčen horkými kameny. Francouzská specialita Thalgo je zde také v nabídce a patří mezi jedno z nejlepších kosmetických ošetření.

http://www.lastmoment.cz/zajezd/recko/rethymnon-jo-an-beach-apartmany-studia-d3189877

 

Rosewood Mayakoba v Playa del Carmen, Mexiko

Pro ty, kteří hledají maximální lázeňskou léčbu je Rosewood Mayakoba nejlepší volbou, kterou si nesmíte nechat ujít. S 1.500 m² se lázně nacházejí na svém vlastním ostrově. Nabízí 12 pokojů a osm ošetřujících lázeňských apartmá, stejně jako parní místnosti, sauny, jacuzzi a bazén. Lázeňské menu nabízí celou řadu služeb, včetně Temazcal Rituálu, který provádí vyškolený šaman v mexické medicíně. Hosté, kteří si chtějí obnovit rovnováhu mysli a těla si mohou dopřát terapii horkými kameny, která uvolňuje stres, přes relaxační masáž za použití teplých vulkanických kamenů.

http://www.lastmoment.cz/zajezd/mexiko/secrets-capri-all-inclusive-d3098320

 

Ritz-Carlton v Berlíně, Německo

La Prairie Spa v hotelu Ritz-Carlton v Berlíně nabízí klidné útočiště a pěti hvězdičkovou relaxaci. Nabízí kompletní škálu služeb, které se postarají o tělo i duši. Hosté si mohou vybrat omlazení pomocí jednoduchého ošetření nebo si dopřát jednu z jednodenních lázeňských balíčků, které jsou k dispozici. La Prairie nabízí široký výběr masáží, včetně Lomi Lomi masáže a La Prairie mořskou energickou aroma masáž. V lázních jsou v nabídce také sauny, jacuzzi a vnitřní bazén, aby se hosté mohli bavit.

http://www.lastmoment.cz/zajezd/nemecko/bad-schandau-aparthotel-am-schlossberg-d3079346

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria