Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Zájezdy a dovolená

Zájezdy Itálie

Che bella e Italia! Ať už bude Vaše dovolená v Itálii na severu nebo na jihu vždy si užijete tu pravou italskou dovolenou. Dovolená a Itálii je dovolená pro celou rodinu. Sledujte naší sekci levné zájezdy last minute - dovolená Itálie.

 

Zájezdy Řecko

Pro letošní léto jsem pro vás připravili nové hotely v Řecku u moře i na řecký ostrovech. Sledujte naší nabídku v sekci Last moment dovolená Řecko!

 

Děnně aktualizované zájezdy Last Moment

last minute zájezdyLAST MOMENT vám přináší každý den aktualizovanou nabídku last moment zájezdů od mnoha desítek pojištěných a prověřených cestovních kanceláři. Naším přáním je vám přinášet ty nejlepší zájezdy pro vaší dovolenou. Vedle last minute a first minute zájezdů  do Řecka, Itálie, Egypta, Bulharska, Turecka, Chorvatska nebo Kypru, vám nabízíme pronájem rekreačních domů a apartmánů v 22 zemích Evropy a nově i na Srí Lance na portálu www.RekreacniDomy.cz. Pokud jste si zamilovali dovolenou na Kypru jistě si najdete zájezd na míru na našem dalším cestovatelském potálu www.KYPR.cz.

 

 

 

Parkování na letišti, autopůjčovna, letenky a mnohem více pro vaší dovolenou

parkování na letišti, dovolená a letenkyZajistíme vám pronájem vozu v zahraničí v autopůjčovně, postaráme se o vaší dopravu na letiště nebo parkování vašeho vozu na letišti za atraktivní ceny během vaší dovolené. Koupí vaší dovolené naše péče o vás nekončí! Obrátit se na nás můžete pokud potřebuje pro vaší cestu na dovolenou zajistit trajektovou dopravu, cestovní pojištění nebo letenky.

Ať už pojedete na dovolenou do Řecka, Portugalska, Turecka nebo Itálie, vždy si můžete půjčit vůz od nas.

 

 

Garance nejlepší ceny Last Minute na trhu se zájezdy

last minute zájezdy a dovolenáGarantujeme vám stejnou cenu last minute dovolené jako v CK. Navíc od nás máte jistotu, že si vyberete z těch nejlepších nabídek last minute zájezdů dostupných daný den z pohodlí domova, kanceláře nebo  na cestě. Vždy vám pomůže náš tým operátorek v našem call centru. každý pravidelně aktualizujeme nabídky desítky tisíců zájezdů a last minute zájezdů. Každý den máte jistotu, že najdete ty nejlepší nabídky  v kategorii last minute zájezdy od prověřených cestovních kanceláří. Exotická dovolená, levná dovolená, zimní dovolená na horách a lyžování, dovolená u moře, poznávací zájezdy. To a mnohem více! Last minute dovolená je u nás vždy připravené v řadě zájezdů pro zeme jako jsou: Řecko, Itálie, Chorvatsko, Turecko, Bulharsko, Španělsko, Tunis nebo Egypt.

 

 

Lyžování  – zimní dovolená a zájezdy na hory

zimní dovolená a exotická dovolenáLyžování, zimní zájezdy na hory a last minute zimní dovolená s LASTMOMENT.CZ je ta správná volba pro Vás! Vyzkoušejte naše zimní zájezdy na hory a vyberte si z pestré palety aktivní dovolené a lyžování 2010/2011. Naše lyžařské zájezdy do hor prověří Vaše schopnosti i kvalitu vašeho vybavení. Ale nemusíte se obávat – zájezdy lyžování 2010 /2011 jsou určeny jak pro zkušené lyžaře, kteří vychutnají freerideové terény mimo sjezdovky, tak i pro začátečníky, kteří mají možnost vybrat z pestré palety kvalitně urolbovaných svahů. Naše zimní zájezdy a dovolená na lyžích míří do mnoha zemí ... Rumunsko, Ukrajina, Černá Hora, Bulharsko, Francie, Itálie, Rakousko i Alpy ... tak už neváhejte a vybírejte z pestré nabídky lyžování ...

 

 

Dovolená a zájezdy od A do Z

zájezdy a dovolenáV naší nabídce naleznete nej dovolenou u moře, ale exotické zájezdy nebo adrenalinové zážitky a aktivní dovolenou. Pro cesty za poznáním a objevováním máme připravené exotické země v podání expertů pro dané destinace. V nabídce naleznete zájezdy pro děti do tématických parkl jako je Disney Land nebo Lego Land, luxusní dovolenou na exotických ostrovech nebo lodní zájezdy - cruisy. Jsme tu pro každé vaše cestovatelské přání! Dovolená last minute pro Řecko, Kypr, Španělsko, Egypt, Turecko, Tunis, Bulharsko nebo Itálie.

 

Naším přáním je vaše spokojenost a další spokojené cesty za dovolenou a relaxací s LASTMOMENT.CZ.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria