Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Kuba - exotická dovolená v Karibiku

Objevte krásy „perly Karibiku“ s naší „Last moment“ nabídkou

Pro svou nádhernou přírodu se jí přezdívá „perla Karibiku“. Tato země je jednou z posledních zemí světa, která je ovládaná totalitní komunistickou stranou a místní lidé tedy nemají příliš možností vycestovat, vy sem můžete vydat na svoji vysněnou dovolenou a objevovat tak i jedinečnou atmosféru Kuby. Země sousedí se Spojenými státy americkými a Mexikem. V nedaleké vzdálenosti od Kuby se rozprostírá Florida, která je nejbližší pevninou. Během dovolené vás jistě okouzlí krásné hory na jihovýchodě – pohoří Sierra Maestra, avšak převažuje zde množství nížin, poskytující úrodnou půdu příznivou pro pěstování – to můžete navštívit třeba v údolí Vinales, kde se pěstuje tabák a můžete tu poznat i některé zachované koloniální zemědělské usedlosti.

 

Dovolená za exotickou přírodou i jedinečnými koloniálními památkami

Dominantou kubánské přírody jsou zajisté proslavené pláže s bílým pískem, blankytným mořem a palmami. Za tím můžete vyrazit na Kubu na dovolenou téměř kdykoli, neboť zde panuje tropické podnebí a teplo je tu tak téměř pořád, avšak od května do října je tu více srážek než druhou půlku roku.

 

Ačkoliv je tu příroda naprosto jedinečná, tato země, skládající se z 15 provincií, nabízí i mnohé další zajímavosti a mnoho památek. Za památkami určitě vyrazte Havany s řadou zajímavostí: Plaza de la Catedral – slavné náměstí s krásnou katedrálou a množstvím barů, restaurací a různými historicky a architektonicky jedinečnými budovami, Muzeum revoluce, zachycující důležité momenty revoluce a mnoho dalších. Jinou zajímavostí hodnou návštěvy je např. Zátoka sviní, jedno z nejstěžejnějších míst na Kubě, kde naleznete pomníky, kde jsou jména hrdinů, pokoušejících se o převrat roku 1961 atd. Zážitkem pro každého určitě bude i zažít některou z místních fiest, anebo barevný karneval. Milovníci zajímavé hudby a skvělé zábavy tedy rozhodně nebudou zklamáni. Ačkoliv je toto místo oblíbenou destinací, jistě vás i potěší, že tu nenarazíte na obrovské davy turistů.

 

Proto neváhejte a využijte naší „Last moment“ nabídky a vyrazte na dovolenou do karibského ráje…

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria