Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Dovolená v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku je léty prověřená mnoha spokojenými návštěvníky. Můžete si vybrat ze široké nabídky last moment zájezdů do Chorvatska podle Vašich představ.

 

Chorvatsko je známé svým zvláštním tvarem připomínajícím podkovu. Má z velké části přístup k moři a o turisty na dovolené se stará přímo královsky.

 

Zájezdy, na kterých se budete cítit jako doma

Češi jsou totiž v Chorvatsku častými návštěvníky. Kdo jednou zvolil last minute do Chorvatska, často se tam na dovolenou vrací. Turistický servis je velmi kvalitní a lidé jsou k návštěvníkům vstřícní. Přesně proto se budete cítit jako doma.

 

Dovolená v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku poskytne každému pastvu pro oči. Moře a pláže jsou čisté a vzduch je čerstvý. Kochat se můžete nejen plážemi, ale i horami, jezery a pláněmi. Zájezd do Chorvatska nemusí být jen sluněním u osvěžujícího moře. Můžete se oddávat surfování, turistice, nebo si jen vychutnat plavbu po moři výletní lodí. A správný last minute zájezd do Chorvatska Vám toto vše zaručí za příjemnou cenu.

 

Kam zvolit zájezd?

Když se už rozhodnete, že dovolená v Chorvatsku je správná volba, kam byste se mohli podívat? Chorvatsko je plné zajímavostí a přírodních krás, a výpis všeho by byl nekonečně dlouhý. Dovolíme si doporučit několik nejzajímavějších míst.

 

Příjemné odpočinkové místo je Baška Voda. Pokud je Vaše dovolená opravdu relaxační, je tato oblast ideální. Není zde jedna velká a táhnoucí se pláž, ale několik menších, kde najdete spoustu zákoutí, kde můžete nerušeně odpočívat. A kromě obvyklého servisu, jako jsou obchůdky a půjčovny, zde najdeme i místní muzeum. Tam si můžete prohlédnout výstavu mořských živočichů.

 

Dalším příjemným místem, kam zvolit zájezd v Chorvatsku, je Brela, která zahrnuje několik menších vesniček. Brelské pláže jsou totiž obecně považovány za jedny z nejkrásnějších.

 

A abychom nezůstali jen u vody, můžete si udělat výlet k Dinarským horám. Všude jsou bělostné vápencové skály, jeskyně a škarpy. Přímo láká k aktivnímu odpočinku.

 

Gradec je zase město, kde najdeme prezidentský palác Banski Dvori. Městu dominuje věž Lotrščak, odkud je krásný výhled.

 

A kulturní vyžití nám poskytne prastaré město Poreč. Zde jsou pozůstatky římských chrámů a řada dalších historických památek. Jedním z nejobdivuhodnějších je bazilika Eufraziova patřící do UNESCA, stará 1 400 let.

 

Dovolená v Chorvatsku dokáže příjemně překvapit každého návštěvníka. Když vybíráte last moment zájezd do Chorvatska, ještě netušíte, co Vám tato překrásná země s bohatou historii může nabídnout. Zajímavé zájezdy, výlety a spousty možností jak se pobavit i odpočinout. Dostane se Vám výborné péče, milého přístupu a hlavně báječných okamžiků. Pravidelné festivaly, výstavy a slavnosti vítají nejen místní.

 

Dovolená v Chorvatsku může snadno být nejlepší dovolená, kterou jste kdy vybrali.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria