Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Maďarsko – Zájezdy k Balatonu

 

Vnitrozemská země Maďarsko leží ve střední Evropě a pokládá se za jeden z jejich nejstarších států. V Maďarsku převažují nížiny, nejvyšší horou je Kekes vysoký 1014 m.

 

Dovolená v Maďarsku vám slibuje především příjemnou relaxaci a poznávaní nových kouzelných míst Evropy. Cílem mnoha turistů je pobyt u jezera Balaton, kterému se pro jeho rozlohu a teplotu vody, která má okolo 21°C, přezdívá „Maďarské moře“. U Blatenského jezera, neboli Balatonu, se opravdu nemusíte obávat nudy, neboť mimo plavání a odpočívání můžete vyzkoušet rozličné kratochvíle. Oblíbené je rybaření, jachting, cykloturistika nebo velmi populární projížďky na koních. Míst, kam se stojí za to vypravit na výlet, je nesčetně. Za všechna jmenujme jedno z nejstarších měst v okolí Keszthely, hrady Rézi a Szigliget nebo chráněný hřbitov v Balatonudvar.

 

Zajet se můžete podívat i do některého z národních párků, jenž Balaton obklopují. Budete se tak moci blíže seznámit s tamní typickou faunou a florou.

 

Pro dovolenou v Maďarsku si můžete vybrat hned z několika alternativ ubytování. Dozajista nejpohodlnějším a nejkomfortnějším tipem ubytování u Balatonu je zvolit možnost příjemného ubytování v luxusních hotelích přímo u jezera nebo nedaleko něj.

 

Rozhodnete-li se pro rekreaci v Maďarsku, budete mít příležitost ochutnat jedinečný, nefalšovaný a ve světě proslulý maďarský segedínský guláš, po kterém si místo dezertu můžete zakousnout do čabajky nebo uherského salámu. Specialitou regionu je pečený balatonský candát a rybí polévka Halászlé.

 

U večerního posezení bude moci popíjet tokajské víno a těšit se na další den strávený v krásném Maďarsku.

 

Poznejte s námi Maďarsko, zemi termálních lázní, tokajského vína, uzenin a papriky. Podívejte se do naší nabídky last moment zájezdů a ubytování u Balatonu a prožijte zaslouženou dovolenou v Maďarsku, na které dáte plně odpočinout tělu i duši. Věřte, že dovolená v Maďarsku vám slibuje nesčetně zážitků a rozptýlení.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria