Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

DOVOLENÁ S DĚTMI – NAVŠTĚVA ZÁBAVNÝCH PARKŮ

 

Chcete vyrazit na dovolenou i se svými ratolestmi a nevíte kam? Pokud vás nebaví lenošení u moře nebo jsou vaše děti ještě malé na poznávací či sportovní dovolenou, zkuste si pro dovolenou s dětmi vybrat některý ze zábavných parků ležící v Evropě. V níže uvedených řádkách vám poradíme několik tipů kam na netradiční dovolenou, kterou si dozajista užijete vy i vaše děti.Milujete-li vy i vaše děti kreslené postavičky z dílny Walt Disney, určitě zavítejte do EuroDisneylandu. EuroDisneyland se nachází v Marne-la-Vallée, zhruba 32 kilometrů od centra Paříže. Rozsáhlý park se rozkládá na území velikém 566,560 m2 a je otevřen od roku 1992. Skládá se ze dvou celků. Jedním je Park Disneyland, který se dále dělí na pět tematických částí. Ty jsou inspirovány pohádkami s dílny Walt Disney. Druhou částí je Studios park Studií Walta Disneye, které má čtyři filmové okruhy. V obou parcích dohromady nalezneme nepřeberně výtečných atrakcí. Mezi ty nejvyhledávanější patří cesta do pohádky Fantasyland, vesmírná mise na Discoveryland nebo loď pirátů z Karbiku Adventureland.

Při procházení po areálu se můžete nechat vyfotit s komiksovou postavičkou v životní velikosti jako je Mickey Mous, pes Pluto či kačer Donald.


Občerstvení zajišťují různorodá bistra či stánky s jídlem.


Vstupné je pro dospělé 40 €, pro děti 34 €, děti od 3 do 11 let mají vstup zdarma. Vstupenka zahrnuje i parkování a vstup na jednotlivé atrakce. Neváhejte a pojeďte s námi navštívit pohádkový svět, svět plný zábavy, smíchu a nezapomenutelných zážitků.Hledáte-li v letních dnech osvěžení spojené se zábavou, neváhejte a navštivte Siam Park ve Španělsku. Park se rozkládá na ostrově Tenerife, zabírá 185.000 m2 jeho plochy a je stylizován do prostředí Thajska. Otevřen je od roku 2007 a najdeme v něm mimo jiné mnoho vodních atrakcí jako jsou různé tobogany, skluzavky a bazény. Užít si zde můžeme jak příjemnou relaxaci v masážních bazénech či pod palmami na pláži, tak vskutku ojedinělý adrenalinový zážitek na některém z tobogánů. Mezi nejoblíbenější lákadla patří obří skluzavka The Tower of Powe, skluzavka Dragon, kterou pofrčíte s přáteli v člunu, nebo síť čtyř propojených skluzavek Jungle snakes. Obklopovat vás bude úchvatná příroda a překrásná stavba nesoucí se v duchu starověké architektury Thajska. Jednodenní vstupné je pro dospělého 30 €, děti ve věku 3-11 zaplatí 19,50 €, děti do tří let mají vstupné zadarmo.

Zážitky a dojmy z prázdninové zastavení v Siam Park budou patřit mezi vaše nejcennější.Chcete-li se skvěle pobavit a zároveň se i něco dozvědět o jednotlivých zemích Evropy, neváhejte a vydejte se s námi navštívit proslulý Europa park, který ročně navštíví přes 4 miliony návštěvníků. Europa Park se nachází v jihozápadním Německu u města Rutz, poblíž hranic s Francií a Švýcarskem. Zabírá plochu cca 70 hektarů a je členěn do 15 tematických částí. Jedna tvoří „Dětský svět“, ostatní představují státy Evropy. Za jeden den tak můžete navštívit Řecko, Francii, Rusko, Švýcarsko, Skandinávii…, a seznámit se takto s jejich architekturou či kulturou. Vydovádět se do sytosti je možno na tamních atrakcích. V Europa Parku jich naleznete nepřeberné množství – od klasických až po opravdu originální, slibující adrenalinové zážitky. Mezi nejoblíbenější patří horská dráha Silver Star, která je nejvyšší v Evropě.


Dalšími oblíbenými lákadly je Atlantica, ve které se kloubí horská a vodní dráha, nebo kosmický Euro Sat, horská dráha, kterou z větší projedete v naprosté tmě. Horkou novinku je rodinná vodní atrakce Whale Adventures, kde si užijete jízdy na člunech v Islandském sektoru.


Kromě atrakcí nabízí Europa Park také podívanou na dovednosti různých umělců, artistů nebo žonglérů. Maskotem Europa Parku je myšák Euromaus.


Z dovolené v Europa Parku si odvezte kupu vzpomínek na zážitky, které vám vaši kamarádi budou oprávněně závidět.

Vyberte si z naší nabídky a pojeďte se s námi pobavit do některého zábavného parku evropského formátu. Na tuhle dovolenou skutečně nezapomenete.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria