Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

RSS

Systém RSS – really simple syndication – vám nabízí nejaktuálnější informace z internetových stránek cestovní agentury LASTMOMENT.CZ. Jakmile zveřejníme novou aktulitu nebo last minute zájezdy na www.lastmoment.cz, bude vám automaticky zaslán jejich titulek.

 

Co je RSS?

RSS – really simple syndication – je systém umožňující snadné sledování nejžhavějších novinek. Stačí, když si na svých nejoblíbenějších internetových stránkách objednáte zprávy ve formátu RSS. Budete tak vědět o všech novinkách, jež byly na vámi vybraných stránkách uveřejněny.

Titulky zpráv jsou odeslány ihned po zveřejnění nových položek. Kliknutím na titulky budete přesměrováni na jejich zdroj, tj. na internetové stránky, jež je uveřejnily.

Cestovní agentura LASTMOMENT.CZ umožňuje, aby ve formátu RSS byla zasílána tisková prohlášení a články, jež jsou zveřejňovány na www.lastmoment.cz.

Jak se RSS používá?

Pokud chcete číst zprávy ve formátu RSS, je třeba použít ‚čtečku RSS‘ (anglicky ‚newsreader’, ‚feed reader’ nebo ‘aggregator’). Jedná se o software, který prohledává zprávy RSS a sestavuje seznamy titulků s novým obsahem, který byl uveřejněn na vámi vybraných stránkách.

Prostřednictvím čtečky si na svých oblíbených stránkách, např. www.lastmoment.cz můžete objednat zasílání zpráv RSS. Hned jak budou novinky uveřejněny, dostanete titulky novinek a last moment zájezdů, něco jako předmět v e-mailu.

Kde získat čtečku RSS?

Čteček RSS existuje celá řada. Některé jsou přístupné přímo z prohlížeče, zatímco jiné si musíte stáhnout do svého počítače. Různé čtečky RSS vyžadují různé operační systémy, proto si budete muset vybrat takovou, aby vyhovovala vašemu počítači. Většinu z nich najdete na internetu např. na http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/rss-ctecky/.

Jak si můžu stahovat novinky a výběr nejlepších last minut zájazdu z LASTMOMENT.CZ ve formě RSS?

Na úvodní stránce www.lastmoment.cz najdete v sekci Novinky a Zájazdy do 48 hodin tlačítko RSS. Po kliknutí na toto tlačítko se zobrazí stránky s kódem XML. Pak jen přetáhněte nebo překopírujte URL této stránky mezi své nové zprávy v čtečce RSS.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria