Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

Horoskopy, dovolená a zájezdy

Každý člověk je jiný a má různé požadavky na spoustu věcí. Pokud chcete zamířit na dovolenou, nabízí se dobré možnosti, jak si jí užit. Někdo má rád cestování na poslední chvíli tzv. last minute zájezdy jiný zase vše dobře plánuje předem a kupuje first minute zájezdy. Naštěstí každý vyhledává sobě vyhovující okolnosti a způsoby cestování. Jinak bychom se mohli setkat na jednom místě v jeden čas. To by bylo trochu trapné. Tak kam pojedete vy dovolenou a kde se bude líbit vašemu partnerovi?


Beran


Protože jsou sami aktivní, potřebují vyhledávat místa a způsoby, které jim vyhovují. Nejraději se vydají na dovolenou, která má spojitost se sporty. A prezentací vlastních svalů, u žen zase těch skvělých červených plavek. Jedou tedy nejraději někam aktivně, kde je čeká i nějaké dobrodružství nebo show, atrakce. Hotelový komplex s Disneylandem, výlet za Drákulou nebo velkými auty zajímavým terénem je přitahuje. Dobře se budou cítit v Sýrii, Palestině, Japonsku, Dánsku a Anglii.


Býk


Mají vlastní založení, které by toužilo mít dovolenou častěji, než je možné. Rádi vyhledávají přirozené pohodlí, které umožňuje luxus. Hodně z nich by stejně spokojeně zůstalo doma. Pokud už se někam vydají, vítá je většinou hotel s plnou penzí, dobrou kuchyní a lehátky na pláži. Ale taky v krásné přírodě a s možností si užít i kulturně. Nebo aspoň smyslově. Někdy se rádi vydají na typický venkov. Dobře se budou cítit v Irsku, na Kypru, Kykladách, Madeiře, Rhodosu a Kavkaze.


Blíženci


Jejich neposedná povaha jim sice dovolí užívat si klidu, ale vlastním způsobem. Nikdy neodjedou bez pořádné dávky knih a potřeby zkoumat okolí. Můžou jet kamkoliv, nejraději do cizích měst a často všechno hezky prostřídávat. Někdy jsou prostě nejspokojenější na cestách, třeba těch poznávacích. Vždy ale potřebují komunikativní a přátelské lidi, i hodně se seznamovat. A taky zažít hodně vtipných situací. Dobře jim bude v Beneluxu, USA, severní Africe, na Sardinii nebo Arménii.


Rak


Tito lidé mají nejraději letní klasiku. Moře a pláž s večerními tanci, nebo domácká atmosféra na venkově u řeky nebo rybníka. Rádi jedou klidně s celou rodinou, kterou si užívají. Nevadí jim ležet na pláži a pak si jít zaplavat, klidně celých deset dní. Musí si užít i gurmánsky, proto můžou hodně ochutnávat místní speciality. Ale samozřejmě pozor na citlivý žaludek. Dobře jim bude na africkém pobřeží a Kanárských ostrovech, v Turecku, ale i Skotsku a na Mauritiu.


Lev


Tyto osoby rády zamíří tam, kde se nabízí nějaká elegantní dobrodružství. Mají rády stejně tak luxus jako vybranou atmosféru, nechtějí nic jen tak narychlo. Se zálibou si dlouho vybírají ze všech možných nabídek. Preferují teplo, slunce a krásné exteriéry. Pak jsou rády v hotelu na pobřeží, nebo vyrazí do divočiny. Mají rády vzrušení a různá potěšení. Večer ale o všem budou se šarmem povídat ve společnosti. Užijí si Sicílii, jižní Itálii, ale i francouzské a německé lázně a hlavně Alpy.


Panna


Tito lidé rádi zamíří tam, kde je nic příliš nepřekvapí. Nemusí to být tolik daleko, ale v pohodové atmosféře, aby ulevili své nervové soustavě. Pečlivě dopředu vybírají, spolu s kalkulací a přesnými informacemi. Mají rádi dovolenou s fakultativními zájezdy, aby hodně poznali a mohli vyprávět. Nejsou sice tolik nároční, vše by mělo přesto být podle nabídky. Největší potěšení mají až přímo na místě. Dobře jim může být v Řecku, Chorvatsku, Turecku nebo Brazílii.


Váhy


Toto znamení si rádo užívá dovolenou, která spojuje několik prvků dohromady. Zábavu, poznávání, kulturní program i odér krásného prostředí. Možná si dobře užijí plavbu kolem mořského pobřeží nebo pomalou cestu líbeznou krajinou. Samozřejmě, že potřebují klid a pohodlí, ale ne úplně vždy, přece jen jsou většinou hodně zvědaví. Pěkně jim může být v Savojsku, Rakousku, Alsasku, horním Egyptě, ale i Argentině a Thajsku.


Štír

Lidé tohoto znamení milují vodu a můžou u ní jen tak polehávat. Ale spousta z nich se ráda vydá za dobrodružstvím, na vodu divokou. Nebo si zarybařit na jachtě. Taky si často chtějí prozkoušet vlastní síly a schopnosti. Proto se vydávají do míst, kde to mají zakázané a je tam poněkud extrémně. Ale zase ne všichni, pláž je pláž a často má hodně přitažlivosti. Užijí si Maroko, Alžírsko, Katalánsko, ale i Bavorsko,Norsko a západní Švédsko.


Střelec


Tento člověk se pro cestování narodil. Občas je právě především on delegátem výprav, pracovníkem cestovní kanceláře, který je v cizině jako doma. Má rád všechny možné výzvy, patří mezi skutečné světáky. Bývá neposedný, rád se vydává na daleké plavby po moři nebo na dobrodružné výpravy do džungle. Potom si může poležet a vyprávět ostatním lidem, co zažil. Nejlíp je mu v Austrálii, v Dalmácii, na jihu Francie, Španělsku, Toskánsku, ale třeba i Madagaskaru a Arábii.


Kozoroh


Tento zrozenec si většinou užívá nejraději jednoho prostoru-vysokých hor. Často si potřebuje dokázat své síly, proto se vydává na dlouhé túry po hřebenech. Nebo rovnou po horách leze, s veškerým vybavením. Pokud ne zvenku, pak ho třeba přitahují jeskyně. Památky a staré zříceniny patří taky k jeho prostředím. Hodně z nich ale rádo zůstane doma a o všem si jen přečte. Země, které mu vyhovují, jsou Bulharsko, Bosna, Makedonie, Pákistán, Indie, Mexiko nebo Island.


Vodnář


Kam se může vydat tento typ člověka? Kamkoliv, ale hlavně mezi nové, zajímavé lidi. A moderními dopravními prostředky. Informace si najde na internetu a možná mu to i postačí. Má rád velkoměsta, stejně jako zbytky staveb starověkých civilizací. Nepotřebuje jako všichni horko, pláž a vánek od moře. Rád poznává a natáčí, takže má největší sbírky záznamů. Najít ho můžete ve Skandinávii, Rusku, Piemontu, ale i skalnaté Arábii, Etiopii nebo Los Angeles.


Ryby


Toto znamení slyší na jedno slovo-moře. Pokud chce někde strávit prázdniny, tak to nemůže být bez tohoto živlu, který v sobě nosí tolik romantiky. Ryby rády očekávají poklidnou atmosféru, ale i rázovitost a nejraději i skutečný komfort. To oni tolik zaplňují přístavy, taverny, ale taky církevní památky. Není jiné znamení, které si taky tolik užije dlouhé náboženské pouti. Velká obrazotvornost dálkám přeje. Má rád Brazílii, jižní Itálii, Maltu, Portugalsko, Saharu i Srí Lanku.

 

Tento horoskop Vám přináší server - www.HOROSKOP.cz

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria