Last moment dovolená a last moment zájezdy, dovolená u moře 2013, Itálie, Řecko, Turecko, Bulharsko, Kypr, Chorvatsko, Španělsko

Lastmoment.cz
Informace a objednávky
volejte zdarma 7 dní v týdnu od 9 do 20 hod.
800 400 484
Všechny zájezdy Individuální poptávka

Slevy na e-mail

Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte
výhodné cestovní pojištění online.
Reklamy

a desítky dalších

Čedok - cestovní kancelář a tour operátor

Čedok je nejstarší značka české cestovní kanceláře působící na trhu kontinuálně od roku 1920. Zkratku Čedok (Československá cestovní a dopravní kancelář) společnost poprvé použila v roce 1926 a rázem se stala symbolem novátorství a úspěchu.

 

 

SUNNY DAYS

V letošním roce se můžete se SUNNY DAYS podívat do zemí ležících na třech kontinentech, omývaných Středozemním mořem a Rudým mořem. Na ostrovech Djerba, Rhodos, Kréta, Kypr a v Tunisku, Egyptě a Turecku naleznete velké množství kvalitních hotelů, od jednodušších až po luxusní. Vybírat můžete i z pestré nabídky stravování, a to od hotelů bez stravy přes polopenzi, plnou penzi až po all inclusive. Určitě budete mile překvapeni našimi výhodnými cenami, které dělají naše zájezdy dostupné pro každého.

 

Blue Style

Blue Style záhájila svoji činnost v roce 1997. V letní sezoně se specializuje na letecké zájezdy do Řecka (Kos, Zakynthos, Kréta, Rhodos), Tuniska, na ostrov Djerba, Turecka a ostrov Mallorcu. Celoroční destinací, kde lze trávit dovolenou v zimě i v létě je atraktivní Egypt (Hurghada, Taba a Sharm El Sheikh).

 

Alexandria

V současné době již patří mezi největší české cestovní kanceláře, je největším touroperátorem v ČR na destinaci Bulharsko anabídka řeckých ostrovů patří také k nejširším na českém trhu. V Bulharsku a v Řecku na Krétě je nabízena nejširší nabídku pobytových míst ze všech a jako jedna z mála českých cestovních kanceláří se specializuje i na organizování pobytů na turisty méně navštěvované a proto původní atmosférou dýchající, klidné a překrásné ostrovy jako jsou Limnos, Chios, Skiathos či Skopelos a další.

Do nabídky mimo Bulharska a Řeckých ostrovů patří také Egypt, Turecko, Tunisko, Španělsko,  Itálie – včetně leteckých zájezdů na italské ostrovy, Malta, Chorvatsko a nechybí ani země „srdce Evropy“ – Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

 

KOVOTOUR PLUS

KOVOTOUR PLUS se nejvýznamněji specializuje na destinace Černá Hora, Bulharsko, Řecko, Chorvatsko, Turecko, Bulharsko, Mallorcu a Českou i Slovenskou republiku. Pro destinaci Černá Hora je KOVOTOR PLUS největším touroperátorem ve střední Evropě. Černá Hora je totiž nádherná země, která se stala velmi atraktivní destinací.

 

 

CK NECKERMANN

CK NECKERMANN  je dceřinnou firmou koncernu Thomas Cook Group plc (TC), druhého největšího hráče ve svém oboru v Evropě. TC představuje celkem 37 touroperátorů, mezi nejvýznamnější z nich patří Neckermann Reisen v Německu, Rakousku, Belgii, Holandsku, Francii, v Polsku a v Maďarsku.

 

 

a desítky dalších CK z české republiky a zahraničí.

Spolupracujeme/partneři
Další partneři >
Evropská Blue Style Neckermann Čedok
Parkuju u letiště MarcoPolo Kovotour Plus Alexandria